Cabin Luggage Learn more about Cabin Luggage Restrictions
 • Znajdź idealny bagaż podręczny. Linie lotnicze często różnią się w wymogach dotyczących wielkości i masy walizek.Znajdź idealny bagaż podręczny. Linie lotnicze często różnią się w wymogach dotyczących wielkości i masy walizek.

  Skorzystaj z opcji 'Bagaż podręczny'; narzędzia do filtrowania linii lotniczych i zobacz listę pasujących walizek samsonite.Skorzystaj z opcji 'Bagaż podręczny'; narzędzia do filtrowania linii lotniczych i zobacz listę pasujących walizek samsonite.

  Można nawet zawęzić wyszukiwanie do swoich ulubionych barw.Można nawet zawęzić wyszukiwanie do swoich ulubionych barw.

  Upewnij się, że zmieściłeś się w ograniczeniu wagowym.Upewnij się, że zmieściłeś się w ograniczeniu wagowym.

 • Torby i walizki, które można zabrać ze sobą na pokład samolotu są znane jako bagaż kabinowego, bagaż podręczny i różne linie lotniczych mają różne wymagania dotyczące jego wielkości i wagi. Nie zawsze można łatwo dowiedzieć się, jak mały lub lekki powinien być ten bagaż, aby zmieścił na swoje miejsce na pokładzie. Samsonite pomaga znaleźć idealną torbę kabinową, dzięki narzędziu 'Wybierz swoją linię lotniczą". Zapewniamy, że opakowanie jest tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Jedyne w czym nie możemy Wam pomóc, to zmieszczenie się w ograniczeniach wagowych!

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Cena

Kieszeń na komuter

 • zł 1.399,00
  Limitowana Edycja
  Limitowana Edycja
 • zł 1.299,00
  Samsonite odświeża swoją klasyczą kolekcję poprzez wykorzystanie najnowszych nowinek technologocznych i nowej estetyki.
  Samsonite odświeża swoją klasyczą kolekcję poprzez wykorzystanie najnowszych nowinek technologocznych i nowej estetyki.