Curv

Poznaj świat Curv®

Odkryj

Cosmolite i Uplite od Samsonite

Cosmolite i Uplite od Samsonite:

Połączenie lekkości,
stylu i elegancji

Orkryj Cosmolite Orkryj Uplite

Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
easyJet Hand Luggage

easyJet

Bagaż podręczny easyJet

easyJet Hand Luggage

Bagaż podręczny easyJet

Poniżej przedstawiamy listę produktów kabinowych spełniających kryteria bagażu podręcznego easyJet. Aktualne wymiary bagażu kabinowego (bilet standardowy) nie mogą przekraczać następujących: 56x45x25 cm z rączkami i kółkami włącznie. W przypadku wysokiego obłożenia lotu ilość miejsca w bagażniku nad głową może nie wystarczyć, by pomieścić cały bagaż podręczny. Twoja torba może w takim przypadku być nadana jako bagaż rejestrowy.

Szeroki wybór produktów kabinowych Samsonite dla linii easyJet zapewnia również rozwiązania stworzone dla bezpiecznego i wydajnego transportu laptopa.

Znajdź udogodnienia bagażowe EasyJet Pokaż wszystkie bagaże kabinowe

Ryanair Hand Luggage

RYANAIR

Bagaż podręczny ryanair

Ryanair

Bagaż podręczny ryanair

Aby uniknąć niepewności, czy bagaż podręczny zmieści się na pokład Ryanaira (wymiary 55cm x 40cm x 20cm) wybierz jedną z naszych lekkich walizek Samsonite. Nie zapomnij o limicie wagowym do 10 kg!

Niektóre modele z naszej oferty posiadają poręczny schowek na laptopa: idealne do przechowywania wszystkich rzeczy w jednej torbie, dzięki czemu można idelanie wykorzystania swojej pokładowy przydział.

ZNAJDŹ UDOGODNIENIA BAGAŻOWE RYANAIR POKAŻ WSZYSTKIE BAGAŻE KABINOWE

2 Wheels 4 Wheels

Dwa vs. cztery ile kół potrzebujesz ?

Odnajdź torbę która pasuje do Ciebie najlepiej

2 Wheels 4 Wheels

Dwa vs. cztery ile kół potrzebujesz ?

Odnajdź torbę która pasuje do Ciebie najlepiej

Dzień, w którym wprowadzono walizki na kółkach był momentem, w którym życie podróżnika uległo niesamowitej poprawie. Teraz, możesz uzyskać jeszcze większą wygodę i wybrać walizki dwu lub czterokołowe. Bagaż na kółkach może być w wózkiem z dwoma kołami - ta opcja jest najlepsza do prowadzenia walizki. Walizka na czterech kołach, znana jako Spinner, jest idealna do pchania. Spinnery są bardziej zwrotne, dzięki czemu możesz swobodnie sunąć przez każde lotnisko. Należy jednak pamiętać, że wózek świetnie sprawdza się doskonale przy zmiennych powierzchniach. Samsonsite ma w swojej ofercie wiele opcji w obu stylach.

Przejrzyj czterokołowe spinner-y Poznaj dwukołowe wózki

Lite-Shock

LITE-SHOCK

NAJLŻEJSZY PRODUKT Z MATERIAŁU CURV®

Lite-Shock

Lite-Shock Spinner 75cm Piaskowy

zł 1.599,00

Więcej informacji
Samsonite Move Pro Shopping Bag 39.6cm/15.6inch Srebrnozielony

Move Pro Shopping Bag 39.6cm/15.6″ Srebrnozielony

zł 489,00

LITE-SHOCK

NAJLŻEJSZY PRODUKT Z MATERIAŁU CURV®

Najlżejsza kolekcja Samsonite wykonana z materiału Curv® łączy w sobie lekkość i maksymalną wytrzymałość na uderzenia. Wytrzymała, samo-wzmacniająca się dzięki swemu kształtowi i ultra-lekka pokrywa walizki wyznacza nowe standardy. Light-Shock jest bardzo wytrzymały pomimo zastosowania do jej konstrukcji cienkiej warstwy materiału - a to dzięki zastosowaniu specjalnego kształtu pokryw powodującego ich samowzmacnianie się.

Waga 2.5 kg dla spinnera 75 cm.

ODKRYJ KOLEKCJĘ LITE-SHOCK ODKRYJ KOLEKCJĘ MOVE PRO

Red Dot Award Winners

Zwycięzcy Nagrody Red Dot

Już kilka z naszych bestsellerowych kolekcji było w przeszłości wyróżnianych prestiżową nagrodą RED DOT za przełomowy projekt i wysoką jakość. W roku 2015 zwycięzcami były serie Lite-Biz (Best of the Best) i Lite Shock, niemniej Samsonite może dumą dodać do swoich osiągnięć również takie kolekcje jak: Paradiver Light, Lite-Cube DLX/Lite DLX i Starfire.

Lite-Cube DLX i Lite DLX
"Luksusowo rozwiązane produkty" Jury wyraziło wysokie uznanie dla zaawansowanego projektu toreb i walizek z tej serii.
Dowiedz się więcej

Paradiver Light
Kolekcja została doceniona przez Jury za świeżą stylistykę i wysoki poziom funkcjonalności, szczególnie przydatny podczas wycieczek.
Dowiedz się więcej

Bagaż

Może i Samsonite jest stronniczy, ale dla nas bagaż to jest więcej niż tylko środek transportu dla Twoich rzeczy. Dobry bagaż będzie oczywiście chronił Twoje cenne rzeczy, ale wybór idealnej Torby sprawi, że pakowanie stanie się przyjemnością a korytarze lotniska będą niczym alejki w ulubionym parku. Dobra walizka może pomóc Ci wyróżnić się z tłumu oraz doda Ci pewności siebie w najtrudniejszych sytuacjach. Zapewniamy, że bez względu na podróż, walizki Samsonite to idealny bagaz dla Ciebie.

Nasze propozycje bagażowe to:

  • Walizki
  • Bagaż podręczny
  • Torby miękkie
  • Biurotransportery
  • Kosmetyczki i zestawy toaletowe
  • Pokrowce na ubrania

Jeśli podróżujesz tylko na noc lub dwie, nasza bogata oferta lekkiego bagażu jest idealna do pakowania tylko tego co niezbędne. Możesz również skorzystać z poręcznej wyszukiwarki bagażu lotniczego, aby pomogła Ci znaleźć idealny rozmiar bagażu pokładowego dla różnych linii lotniczych.

Potrzebujesz trochę więcej miejsca? Nie martw się, mamy mnóstwo większych walizek i toreb podróżnych, idealnych podczas odprawy. Nie zapomnij, że wszystkie walizki Samsonite wyposażone są w legendarną reputację jakości i naszą globalna sieć serwisową.

Czy to wolisz twardą i wytrzymalą walizkę czy elastyczną, miękką torbę, która oferuje możliwości poszerzenia i zwiększoną objętość - mamy walizki podręczne, dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Może nie jesteś aż tak wymagającym podróżnikiem, lub kimś, kto nie musi pracować podczas wyjazdu? Nie martw się, mamy rozwiązanie także dla Ciebie.