Bagaż

Może i Samsonite jest stronniczy, ale dla nas bagaż to jest więcej niż tylko środek transportu dla Twoich rzeczy. Dobry bagaż będzie oczywiście chronił Twoje cenne rzeczy, ale wybór idealnej Torby sprawi, że pakowanie stanie się przyjemnością a korytarze lotniska będą niczym alejki w ulubionym parku. Dobra walizka może pomóc Ci wyróżnić się z tłumu oraz doda Ci pewności siebie w najtrudniejszych sytuacjach. Zapewniamy, że bez względu na podróż, walizki Samsonite to idealny bagaz dla Ciebie.

Nasze propozycje bagażowe to:

  • Walizki na kółkach
  • Bagaż podręczny
  • Torby miękkie
  • Biurotransportery
  • Kosmetyczki i zestawy toaletowe
  • Pokrowce na ubrania

Jeśli podróżujesz tylko na noc lub dwie, nasza bogata oferta lekkiego bagażu jest idealna do pakowania tylko tego co niezbędne. Możesz również skorzystać z poręcznej wyszukiwarki bagażu lotniczego, aby pomogła Ci znaleźć idealny rozmiar bagażu pokładowego dla różnych linii lotniczych.

Potrzebujesz trochę więcej miejsca? Nie martw się, mamy mnóstwo większych walizek i toreb podróżnych, idealnych podczas odprawy. Nie zapomnij, że wszystkie walizki Samsonite wyposażone są w legendarną reputację jakości i naszą globalna sieć serwisową.

Czy to wolisz twardą i wytrzymalą walizkę czy elastyczną, miękką torbę, która oferuje możliwości poszerzenia i zwiększoną objętość - mamy walizki podręczne, dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Może nie jesteś aż tak wymagającym podróżnikiem, lub kimś, kto nie musi pracować podczas wyjazdu? Nie martw się, mamy rozwiązanie także dla Ciebie.