• Delikatna nylonowa konstrukcja z czarnymi, metalowymi okuciami.Delikatna nylonowa konstrukcja z czarnymi, metalowymi okuciami.

    Wiele kieszonek umożliwiających świetną organizację.Wiele kieszonek umożliwiających świetną organizację.

    Subtelny nadruk na materiale został zaprojektowany tak, aby chronić walizkę przed zadrapaniami.Subtelny nadruk na materiale został zaprojektowany tak, aby chronić walizkę przed zadrapaniami.

    Wszystkie modele walizek biznesowych zawierają przegrodę na laptopa i tablet do 10.1” (ze specjalnym polarową wyściółką).Wszystkie modele walizek biznesowych zawierają przegrodę na laptopa i tablet do 10.1” (ze specjalnym polarową wyściółką).

  • Lumo łączy w sobie najlepsze cechy bagażowego świata: lekkość i elastyczność miękkich toreb oraz wytrzymałą skorupę twardych walizek. Wielce innowacyjna kolekcja podnosi poprzeczkę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientom. To nasza najszersza oferta (21 jeden bagażowych pozycji oraz dodatki. Kolekcja Lumo stawia na wielofunkcjonalność walizek, które dzięki swojej lekkości i wytrzymałości ułatwiają podróż.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

pokaż wyniki (9 produkty)