• Zaokrąglone otwory z możliwością szerokiego dostępu sprawiają, że torby na laptopy są niesamowicie łatwe w użyciu podczas ruchu.Zaokrąglone otwory z możliwością szerokiego dostępu sprawiają, że torby na laptopy są niesamowicie łatwe w użyciu podczas ruchu.

    Kolekcja Ergo Biz wzmocniła panele boczne EVA, które zapewniają walizce strukturę i ochronę zawartości.Kolekcja Ergo Biz wzmocniła panele boczne EVA, które zapewniają walizce strukturę i ochronę zawartości.

    Walizki te mają gumowe uchwyty, regulowane ramiączka oraz komorę na laptopa.Walizki te mają gumowe uchwyty, regulowane ramiączka oraz komorę na laptopa.

    Większość walizek ma przegrodę na telefon i tablet w standardzie, dzięki czemu można zabrać te przedmioty, gdziekolwiek chcesz.Większość walizek ma przegrodę na telefon i tablet w standardzie, dzięki czemu można zabrać te przedmioty, gdziekolwiek chcesz.

  • Ergo-Biz inspirowana jest słynnymi drzwiami używanymi w przemyśle samochodowym - skrzydło typu mewa - co nadaje naszym walizkom unikalny kształt i wygodny dostęp do bagażu. Samsonite stworzył gamę toreb na laptopy, które łączą w sobie wytrzymałość, łatwy dostęp i organizację. Wzmocnione ściany boczne EVA oferują dodatkową ochronę oraz strukturę.

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Cena