• Zaokrąglone otwory z możliwością szerokiego dostępu sprawiają, że torby na laptopy są niesamowicie łatwe w użyciu podczas ruchu.Zaokrąglone otwory z możliwością szerokiego dostępu sprawiają, że torby na laptopy są niesamowicie łatwe w użyciu podczas ruchu.

    Kolekcja Ergo Biz wzmocniła panele boczne EVA, które zapewniają walizce strukturę i ochronę zawartości.Kolekcja Ergo Biz wzmocniła panele boczne EVA, które zapewniają walizce strukturę i ochronę zawartości.

    Walizki te mają gumowe uchwyty, regulowane ramiączka oraz komorę na laptopa.Walizki te mają gumowe uchwyty, regulowane ramiączka oraz komorę na laptopa.

    Większość walizek ma przegrodę na telefon i tablet w standardzie, dzięki czemu można zabrać te przedmioty, gdziekolwiek chcesz.Większość walizek ma przegrodę na telefon i tablet w standardzie, dzięki czemu można zabrać te przedmioty, gdziekolwiek chcesz.

  • Ergo-Biz inspirowana jest słynnymi drzwiami używanymi w przemyśle samochodowym - skrzydło typu mewa - co nadaje naszym walizkom unikalny kształt i wygodny dostęp do bagażu. Samsonite stworzył gamę toreb na laptopy, które łączą w sobie wytrzymałość, łatwy dostęp i organizację. Wzmocnione ściany boczne EVA oferują dodatkową ochronę oraz strukturę.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

pokaż wyniki (7 produkty)