• Spinner 55 cm waży tylko 2.0 kg.Spinner 55 cm waży tylko 2.0 kg.

    Żywe, świeże projekty Firelite to atrakcyjna oferta dla kosmopolitycznego podróżnika, który szuka funkcjonalności i stylu.Żywe, świeże projekty Firelite to atrakcyjna oferta dla kosmopolitycznego podróżnika, który szuka funkcjonalności i stylu.

    Wnętrze wyposażone jest w zapinaną przegrodę w górnej komorze, co ułatwia zorganizowane pakowanie.Wnętrze wyposażone jest w zapinaną przegrodę w górnej komorze, co ułatwia zorganizowane pakowanie.

    Walizki te posiadają: zintegrowany górny i boczny uchwyt, aby zmaksymalizować przestrzeń pakowania oraz 3-cyfrowy zamek szyfrowy TSA.Walizki te posiadają: zintegrowany górny i boczny uchwyt, aby zmaksymalizować przestrzeń pakowania oraz 3-cyfrowy zamek szyfrowy TSA.

  • Nasza najlepiej sprzedająca się kolekcja Firelite jest wykonana z Curv ®, (w Niemczech przez Propex Operating Company, LLC). Unikalny materiał używany jest wyłącznie przez firmę Samsonite. Curv ® jest bardzo wytrzymałym materiałem z tkanin polipropylenowych, które są formowane pod wpływem ciepła aby stworzyć bardzo elastyczne a zarazem twarde muszle, które mimo wytrzymałości są tak lekkie.