• Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.

  Ogromna pojemność.Ogromna pojemność.

  Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji

  Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo. Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo.

 • W serii Optic, nowej kolekcji twardych walizek lotniczych - zamykanej w bezpieczny i trwały sposób na suwak - wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę o polipropylenie. Uderzająco nowoczesny design tej serii jest dostrzegalny na każdym kroku. Kolekcja rzuca się w oczy dzięki wizualnej grze pomiędzy błyszczącą teksturą a efektem zmatowienia. Kolekcja wyposażona jest w lekko toczące się podwójne koła, podwójny stelaż z możliwością regulacji oraz krzyżowe pasy spinające umożliwiające pakowanie bez zagnieceń.

 • zł 499,00
  Cena Specjalna
  Cena Specjalna