• Idealny sposób na przenoszenia laptopa i inne przedmioty bez uzycia rąk.

   Idealny sposób na przenoszenia laptopa i inne przedmioty bez uzycia rąk.

  • Chroń swojego laptopa dzięki dodatkowej amortyzacji.

   Chroń swojego laptopa dzięki dodatkowej amortyzacji.

  • Dostępne są w dwuch stylach: biznesowych i na co dzień.

   Dostępne są w dwuch stylach: biznesowych i na co dzień.

  • Świetna organizacja dla wszystkich Twoich przedmiotów.

   Świetna organizacja dla wszystkich Twoich przedmiotów.

 • Plecaki na laptopy: idealna ochrona na Twojego laptopa bez użycia rąk. Jako użytkownik komputera przenośnego, który często jest w ruchu, a preferujesz mieć wolne ręce, wybierz plecak ze specjalnie zaprojektowaną komorą na laptopa. Możesz spodziewać się niezawodnej ochrony cennych urządzeń elektrycznych przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości przechowywania innych przedmiotów. Czy szukasz stylu formalnego, który jest dostosowany do otoczenia biznesowego czy luźniejszej wersji na uczelnie i czas wolny - Samsonite ma wszelkie pozycje, w tym kołowe plecaki na laptopa. Liczne modele są wyposażone w trwałą amortyzację, co daje Ci spokój, gdy jesteś poza domem.

Laptop Backpacks

PLECAKI NA LAPTOPA

SWOBODA RUCHU

Wybierz plecak wyposażony w specjalną kieszeń na laptopa - produkt idelany dla ludzi, którzy ciągle są w drodze i chcą przy tym czuć się swobodnie. Twój sprzęt elektroniczny – laptop lub tablet - będzie świetnie chroniony, a poza laptopem zmieścisz w plecaku jeszcze wiele innych urządzeń i akcesoriów osobistych.

Szukasz eleganckiego, czy codziennego plecaka na laptopa? W sklepie Samsonite znajdziesz niezwykle szeroki wybór produktów tego typu. Od biznesowych – niezastąpionych w codziennej drodze do pracy, przez szkolne (idealne na uczelnię)aż po codzienne, które sprawdzą się w kawiarni, na wycieczce i na pikniku. Mamy również plecaki na laptopa na kółkach!

ZOBACZ NASZE PLECAKI NA LAPTOPA