• Idealna opcja, niezajmująca rąk, do pracy, na uczelnię lub inne wycieczki.Idealna opcja, niezajmująca rąk, do pracy, na uczelnię lub inne wycieczki.

    Idealny do przenoszenia mniejszych przedmiotów.Idealny do przenoszenia mniejszych przedmiotów.

    Sportowy i profesjonalny wygląd z materiałów wysokiej jakości.Sportowy i profesjonalny wygląd z materiałów wysokiej jakości.

    Łatwe do trzymania, ergonomiczne szelki i zainstalowane tylne oparcie, aby zmniejszyć obciążenie pleców.Łatwe do trzymania, ergonomiczne szelki i zainstalowane tylne oparcie, aby zmniejszyć obciążenie pleców.

  • Plecaki są idealnym sposobem na przenoszenie mniejszych przedmiotów (do pracy, uczelni, siłownię), na jednodniowe wycieczki lub nawet jako mały bagaż kabinowy. Kolekcja ta zawiera sportowe torby oraz profesjonalne projekty, w tym niektóre plecaki stworzone są specjalnie w celu noszenia przyborów elektronicznych, takich jak sprzęt fotograficzny i laptopy. Łatwe podnoszenie gwarantowane jest dzięki ergonomicznym modelom plecaków, z wyściełanymi i regulowanymi paskami dla lepszej mobilności i komfortu podczas podróży. Ponadto wzmocniony tył zmniejszenia obciążenie pleców.

Sortuj wegług

Cena

Możliwość poszerzenia

Kieszeń na komuter

pokaż wyniki (48 produkty)