• Jesteś w pełni zabezpieczony: Plecak na laptopa (M & L) posiada pokrowiec przeciwdeszczowy z fluorescencyjnymi i odblaskowymi elementami.Jesteś w pełni zabezpieczony: Plecak na laptopa (M & L) posiada pokrowiec przeciwdeszczowy z fluorescencyjnymi i odblaskowymi elementami.

    Torby Duffle z podwójną przegrodą ułatwiają pakowanie.Torby Duffle z podwójną przegrodą ułatwiają pakowanie.

    Pasy spinające w wielu modelach umożliwiają łatwe dopasowanie wielkości.Pasy spinające w wielu modelach umożliwiają łatwe dopasowanie wielkości.

    W ofercie znajduje się również torba na pasek, torba typu Cross-over oraz plecak na kołach.W ofercie znajduje się również torba na pasek, torba typu Cross-over oraz plecak na kołach.

  • Nieależnie od tego, czy poruszasz się pociągiem, samochodem czy rowerem, to wszystkie nowe plecaki i torby duffle z kolekcji Rewind przystosowane są do stale zmieniających się wymagań dzisiejszego hipermobilnego pokolenia. Różnorodność kolorów z dbałością o detale nadają kolekcji współczesny wygląd, który idzie w parze z szeroką gamą praktycznych funkcji.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

pokaż wyniki (9 produkty)
  • zł 129,00