• Duże objętości bagażu kabinowego, technologia Space Booster umozliwiająca zaoszczędzenie dodatkowej przestrzenie w walizce.Duże objętości bagażu kabinowego, technologia Space Booster umozliwiająca zaoszczędzenie dodatkowej przestrzenie w walizce.

  Szeroki asortyment podręcznych walizek w różnych rozmiarach, w tym podręczna szafa ubraniowa na kołach.Szeroki asortyment podręcznych walizek w różnych rozmiarach, w tym podręczna szafa ubraniowa na kołach.

  Zintegrowany, zamek TSA, umożliwiający zamknięcie wszystkich komór walizki za pomocę jednego ruchu.Zintegrowany, zamek TSA, umożliwiający zamknięcie wszystkich komór walizki za pomocę jednego ruchu.

  Solidne, świetnie toczące się, podwójne, sportowe koła.Solidne, świetnie toczące się, podwójne, sportowe koła.

 • Spark oferuje wszystko czego potrzebujesz do podróżowania a nawet więcej: duże pojemności, lekko toczące się podwójne kółka, mocne tkaniny w intensywnych odcieniach, niska waga, świetny wygląd, pełny asortyment podróżny, a co najważniejsze, wszystko to wyposażowne w zaawansowane funkcjonalności.

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

 • zł 499,00
  Cena Specjalna
  Cena Specjalna
 • zł 199,00
  Cena Specjalna
  Cena Specjalna