• Subtelna dwuodcieniowa kombinacja dostępna w kolorach: Niebieski, Orzech Laskowy i Oliwka. Dodatkową opcją jest wersja w Czerni.Subtelna dwuodcieniowa kombinacja dostępna w kolorach: Niebieski, Orzech Laskowy i Oliwka. Dodatkową opcją jest wersja w Czerni.

    Nieprzeciętna kolorystyka okuć: Szary Metal w wersji Niebieskiej i Orzecha Laskowego oraz Złoty w wersji Oliwkowej i Czarnej.Nieprzeciętna kolorystyka okuć: Szary Metal w wersji Niebieskiej i Orzecha Laskowego oraz Złoty w wersji Oliwkowej i Czarnej.

    Wszystkie modele posiadają przestrzeń na tablet.Wszystkie modele posiadają przestrzeń na tablet.

    Bogata funkcjonalność wnętrza, zawierająca zintegrowaną kieszeń na mokre przedmioty, wyjmowaną kieszeń na buty, spinające pasy krzyżowe oraz zapięcie Smart Fix®.Bogata funkcjonalność wnętrza, zawierająca zintegrowaną kieszeń na mokre przedmioty, wyjmowaną kieszeń na buty, spinające pasy krzyżowe oraz zapięcie Smart Fix®.

  • Obrotni podróżnicy pragnący wszechstronności, bezkompromisowej jakości oraz poczucia luksusu nie muszą więcej szukać, Streamlife, nasza nowa kolekcja walizek miękkich skupia się na bagażu podróżnym i podręcznym do samolotu. Czy mamy do czynienia z wyjazdem służbowym, czy z wypadem na weekend, Streamlife oferuje idealne walizki, posiadające prosty, neoklasyczny design w 4 wspaniałych kolorach.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

pokaż wyniki (4 produkty)
  • zł 249,00