• Zdejmowane biznesowe wnętrze z miękko wyściełana przegrodą na laptopa i miejsca na inne niezbędne biznesowych rzeczy.Zdejmowane biznesowe wnętrze z miękko wyściełana przegrodą na laptopa i miejsca na inne niezbędne biznesowych rzeczy.

    Pięciostopniowy uchwyt na koła z przyciskiem, dla większego komfortu.Pięciostopniowy uchwyt na koła z przyciskiem, dla większego komfortu.

    Elegancki, metalowy, trzycyfrowy zamek szyfrowy z logo.Elegancki, metalowy, trzycyfrowy zamek szyfrowy z logo.

    Trwałe i wysokie przyciski do optymalnej ochrony i stabilności.Trwałe i wysokie przyciski do optymalnej ochrony i stabilności.

  • Lekka i odporna, ta kolekcja walizek oferuje doskonałą organizację dla Twoich niezbędnych akcesoriów biznesowych z wystarczającą ilością miejsca na dokumenty i inne wyposażenie. Nowy materiał zewnętrzny w połączeniu z odświeżonym wnętrzem i eleganckim metalowym zapięciem nadają kolekcji wyrafinowany i nowoczesny wygląd przy równoczesnym zapewnieniu maksymalnej ochrony i wygody podczas podróży służbowch.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Wymiary walizki pokładowej
Znajdź idealny bagaż podręczny do zabrania na pokład. Linie lotnicze często posiadają różne wymogi odnośnie wagi i rozmiarów.

Kolor

Cena

pokaż wyniki (3 produkty)