• Jedym z głównych modeli tej kolekcji jest torba miękka typu Spinner. W taką praktyczną torbę można zmieścić prawie wszystko, dzięki jej wewnętrznej organizacji, dwóm przednim kieszeniom, oraz przekładce.

   Jedym z głównych modeli tej kolekcji jest torba miękka typu Spinner. W taką praktyczną torbę można zmieścić prawie wszystko, dzięki jej wewnętrznej organizacji, dwóm przednim kieszeniom, oraz przekładce.

  • Wszystkie plecaki w tej serii wyposażone są w zintegrowany uchwyt na butelkę, funkcję Smart Sleeve, odbijające światło detale oraz ramiączka i plecy wyłożone komfortową pianką.

   Wszystkie plecaki w tej serii wyposażone są w zintegrowany uchwyt na butelkę, funkcję Smart Sleeve, odbijające światło detale oraz ramiączka i plecy wyłożone komfortową pianką.

  • Plecak na komputer ma na wyposażeniu zintergowany pokrowiec przeciwdeszczowy, oraz elementy odbijające światło.

   Plecak na komputer ma na wyposażeniu zintergowany pokrowiec przeciwdeszczowy, oraz elementy odbijające światło.

  • Pasy spinające w wielu modelach umożliwiają regulację rozmiarów produktu.

   Pasy spinające w wielu modelach umożliwiają regulację rozmiarów produktu.

Sortuj wegług

Rozmiar

Kolor

Cena

Volume

L
L

Kieszeń na Laptopa

pokaż wyniki (1 produkty)

Znalezione produkty 1

4Mation

Nasza seria toreb i plecaków 4Mation została stworzona z myślą o potrzebach osób codziennie dojeżdżających do pracy komunikacją miejską, pociągiem lub samochodem. 4-kołowe torby podróżne oferują dużą pojemność oraz komfort podróżowania. Ta kolekcja wie bowiem, że w drodze liczą się: lekkość, ochrona, charakterystyczny design, mnóstwo praktycznych rozwiązań, a do tego wyrafinowane materiały i wyjątkowe detale. Kolekcja dostępna jest w 4 kolorach z kontrastującymi akcentami kolorytycznymi.