Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
AKCESORIA PODRÓŻNE – NASZE REKOMENDACJE
keith-haring

Akcesoria Podróżne Keith Haring

Kultowy Design

keith-haring

Akcesoria Podróżne Keith Haring

Kultowy Design

Ikona nowojorskiej ulicy sceny artystycznej, Keith Haring jest znany na całym świecie ze względu na charakterystyczne, wyraziste i utrzymane w jasnych kolorach graffiti. Samsonite wykorzystuje rozpoznawalny i niepowtarzalny styl Haring’a w fantastycznej gamie akcesoriów turystycznych i toreb składanych.

Odkryj wspaniałą kolekcję zawierającą: przywieszki adresowe, kłódki, pasy spinające, poduszki, składane torby i pleacki.

KUP AKCESORIA KEITH HARING

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

Męskie portfele skórzane Samsonite są idealnym pomysłem na prezent z każdej okazji. Portfel jest bardzo osobistym przedmiotem i bardzo istotne jest, aby zawsze pozostał funkcjonalny, wytrzymały oraz świetnie wyglądał. Wybór idealnego portfela męskiego może być czasami trudny, niemniej Samsonite dysponuje wspaniałym wachlarzem możliwości: od modeli blokujących przepływ fal RFID - co uniemożliwia zdalną kradzież danych, do stylowych saszetek, etui na klucze - a wszystko to wykonane z najwyższej jakości skóry.

Odkryj wszystkie portfele męskie

Cosmetic cases

Kosmetyczki

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Cosmetic cases

Kosmetyczki

Znajdziesz tu wysokiej jakości kolekcję kosmetyczek Samsonite: od małych saszetek make up, praktcznych kosmetyczek, aż po obszerne i szykowne kuferki mieszczące Twoje wszystkie przybory toaletowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Odkryj

Travel Accessories

Akcesoria podróżne Samsonite

Zaprojektowane, aby zwiększyć twój komfort w podróży.

Travel Accessories

Zaprojektowane, aby zwiększyć twój komfort w podróży

Akcesoria podróżne Samsonite

Te akcesoria zostały stworzone aby ułatwić życie w ruchu, dookoła świata.

Pokaż wszystkie akcesoria podróżnicze

Introducing the RFID-Blocking Wallet

Przedstawiamy portfel z funkcją blokowania odczytu RFID.

Chroń swoje dane osobowe!

Prosty i efektywny sposób dzięki któremu Twoje dane będą bezpieczne. Skimming, to technika nielegalnego kopiowania zawartości paska magnetycznego karty płatniczej bez wiedzy jej posiadacza. W związku ze wzrostem liczby tych przestępstw, warto się przed nimi zabezpieczyć. Portfel Samsonite z unkcją blokowania odczytu RFID jest wyposażony w materiał blokujący możliwość skimmingu. Dzieki niemu lepiej zabezpieczysz swoje dane przed kradzieżą.

Sprawdź nasze portfele i plecaki z funkcją blokowania odczytu RFID Obejrzyj film

Akcesoria turystyczne

Samsonite wie wszystko o podróży, jednak nie ograniczamy się tylko do bagażu. Wiemy, że to - co pakujesz do bagażu podręcznego jest dla Ciebie tak samo ważne jak zawartość walizki. Mamy szereg akcesoriów podróżnych: torby, pojemniki, portfele, etui na telefony komórkowe i parasole, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę podczas Twojej podróży.

Śpij wygodnie używając jednej z naszych poduszek podróżnych lub maski na oczy. Lepiej zorganizować się pomogą Ci torby zapinane na pasie, pokrowce na paszport i zestawy na kosmetyki. Zapewnij sobie spokój używając takich naszych produktów jak klódki, przywieszki adresowe, czy przejściówki.