Add a personal touch to your Lite-Cube-DLX

Wygodne, Stylowe, Eleganckie

Odkryj nasze portfele

Dla niej Dla niego

Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
Zainspiruj się produktami Samsonite
Poznaj innowacyjny parasol UP WAY

Poznaj innowacyjny parasol UP WAY

Rozwiązanie na wszystkie dotychczasowe problemy parasolek!

Poznaj innowacyjny parasol UP WAY

Poznaj innowacyjny parasol UP WAY

Rozwiązanie na wszystkie dotychczasowe problemy parasolek!

Deszczowe dni w których, pomimo iż próbowałeś pozostać suchym, a i tak ostatecznie cały przemokłeś, właśnie dobiegły końca. Sprytnie zaprojektowane parasole UP WAY nie tylko utrzymają Cię suchym podczas deszczu, ale dzięki unikalnemu działaniu odwrotnego otwierania sprawią, że zarówno wnętrza aut, jak i wszelkie podłogi również pozostaną suche. Materiał z wodoodporną powłoką teflonową składa się w dół zamiast standardowo w góre, chowając całą wilgotną stronę do wewnątrz. Nigdy więcej wody kapiącej z rozmoczonego parasola na podłogach lub w Twoim samochodzie; śliskie i mokre kafelki oraz wilgotna tapicerka to już przeszłości.

Innowacyjna, składana konstrukcja UP WAY ułatwia dostanie się do auta bez ryzyka przemoknięcia. Można go również otworzyć na ruchliwej ulicy, przy okazji nie ingerując w przestrzeń osobistą innych. Gdy odkryjesz prostotę geniuszu parasolki UP WAY, będziesz zastanawiać się, dlaczego tak długo korzystałeś ze standardowych parasolek.

KUP TERAZ

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

Męskie portfele skórzane Samsonite są idealnym pomysłem na prezent z każdej okazji. Portfel jest bardzo osobistym przedmiotem i bardzo istotne jest, aby zawsze pozostał funkcjonalny, wytrzymały oraz świetnie wyglądał. Wybór idealnego portfela męskiego może być czasami trudny, niemniej Samsonite dysponuje wspaniałym wachlarzem możliwości: od modeli blokujących przepływ fal RFID - co uniemożliwia zdalną kradzież danych, do stylowych saszetek, etui na klucze - a wszystko to wykonane z najwyższej jakości skóry.

Odkryj wszystkie portfele męskie

Cosmetic cases

Kosmetyczki

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Cosmetic cases

Kosmetyczki

Znajdziesz tu wysokiej jakości kolekcję kosmetyczek Samsonite: od małych saszetek make up, praktcznych kosmetyczek, aż po obszerne i szykowne kuferki mieszczące Twoje wszystkie przybory toaletowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Odkryj

Travel Accessories

Akcesoria podróżne

Zaprojektowane, aby zwiększyć twój komfort w podróży.

Travel Accessories

Zaprojektowane, aby zwiększyć twój komfort w podróży

Akcesoria podróżne

Te akcesoria zostały stworzone aby ułatwić życie w ruchu, dookoła świata.

Pokaż wszystkie akcesoria podróżnicze

Nasze rekomendacje
Introducing the RFID-Blocking Wallet

Przedstawiamy portfel z funkcją blokowania odczytu RFID.

Chroń swoje dane osobowe!

Prosty i efektywny sposób dzięki któremu Twoje dane będą bezpieczne. Skimming, to technika nielegalnego kopiowania zawartości paska magnetycznego karty płatniczej bez wiedzy jej posiadacza. W związku ze wzrostem liczby tych przestępstw, warto się przed nimi zabezpieczyć. Portfel Samsonite z unkcją blokowania odczytu RFID jest wyposażony w materiał blokujący możliwość skimmingu. Dzieki niemu lepiej zabezpieczysz swoje dane przed kradzieżą.

Sprawdź nasze portfele i plecaki z funkcją blokowania odczytu RFID Obejrzyj film

Akcesoria turystyczne

Samsonite wie wszystko o podróży, jednak nie ograniczamy się tylko do bagażu. Wiemy, że to - co pakujesz do bagażu podręcznego jest dla Ciebie tak samo ważne jak zawartość walizki. Mamy szereg akcesoriów podróżnych: torby, pojemniki, portfele, etui na telefony komórkowe i parasole, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę podczas Twojej podróży.

Śpij wygodnie używając jednej z naszych poduszek podróżnych lub maski na oczy. Lepiej zorganizować się pomogą Ci torby zapinane na pasie, pokrowce na paszport i zestawy na kosmetyki. Zapewnij sobie spokój używając takich naszych produktów jak klódki, przywieszki adresowe, czy przejściówki.