Best of Curv®
 • Lite-Biz

  Lite-Biz

  Curv® najlepszy dla Biznesu

  Lite-Biz to pierwsza kolekcja Samsonite wykonana z tworzywa Curv - wyposażona w o otwieraną przednią kieszeń, zapewniającą bezpośredni dostęp do dokumentów i komputera. Lite-Biz ma efektowny kształt, zaś w ramach całej kolekcji występują 4 modele.

  Odkryj kolekcję

 • Cosmolite

  Cosmolite

  Kultowy Curv®

  Cosmolite to kultowa kolekcja Samsonite wykonana w rewolucyjnej technologii Curv. Ta modna kolekcja jest bestsellerem dzięki połączeniu unikalnego kształtu, zadziwiających kolorów, doskonałej wytrzymałości i lekkości.

  Odkryj kolekcję

 • Lite-Cube DLX

  Lite-Cube DLX

  Luksusowy Curv®

  Lite-Cube DLX daje użytkownikowi doświadczenie stylowej i komfortowej podróży. Ta wersja walizki Lite-Cube jest luksusowa pod względem wyglądu i detali, poprzez użycie skóry, zachwycających kolorów i doskonale zorganizowanego wnętrza.

  Odkryj kolekcję

  Lite-Cube DLX Walizka na 4 kołach 82cm

  zł 2.299,00

  Więcej informacji
 • Lite-Cube

  Lite-Cube

  Najlepiej wyposażony Curv®

  Lite–Cube to ponadczasowy styl i współczesny komfort. Charakterystyczne cechy tej lekkiej kolekcji to klasyczny design i doskonałe wyposażenie wnętrza, zapewniające komfort podróżowania.

  Odkryj kolekcję

  Lite-Cube Walizka na 4 kołach 82cm

  zł 2.199,00

  Więcej informacji
 • Firelite

  Firelite

  Sportowy Curv®

  Firelite to idealny kompan dla dynamicznych podróżników. Łączy w sobie takie cechy jak ekstremalna wytrzymałość i lekkość, a wszystko to dzięki rewolucyjnemu materiałowi Curv, unikalny sportowy kształt, sportowe koła i wodoodporny suwak.

  Odkryj kolekcję

 • Lite-Shock

  Lite-shock

  Najlżejszy Curv®

  Lite-Shock łączy w sobie minimalny ciężar, z maksymalną odpornością na uderzenia. Kształt pokrywy został opracowany w ten sposób, aby absorbować energię uderzenia. Ultra-lekkie materiały z jakich wykonana jest ta walizka - wpływają na drastyczną redukcję wagi, ustanawiając nowe standardy.

  Odkryj kolekcję

  Lite-Shock Walizka na 4 kołach 81cm

  zł 1.699,00

  Więcej informacji
 • Lite-Locked

  Lite-locked

  Najbezpieczniejszy Curv®

  Lite-Locked łączy w sobie 3 kluczowe, związane głęboko z dziedzictwem Samsonite cechy: kultowy kształt kolekcji Cosmolite, system 3-punktowego zamka i rewolucyjny materiał Curv. System 3-punktowego zamka oferuje bezpieczeństwo, jest łatwy w użyciu i zwiększa komfort podróżowania.

  Odkryj kolekcję

Lite-locked

Najbezpieczniejszy Curv®

Odkryj kolekcję