Używamy plików cookie w celu zapewnienia naszym Użytkownikom jak najlepszego serwisu podczas korzystania z naszej strony. Kontynuując jej używanie wyrażasz akceptację użycie plików cookies.

Akceptuję

Kolekcja Kobieca

Eilyn

EILYN - nowoczesna kolekcja stworzona z myślą o tych kobietach w miejskiej dżungli, które cenią lekkie i praktyczne torebki - charakteryzuje się żywymi kombinacjami kolorystycznymi. Warto zwrócić także uwagę na wyjątkową cechę plecaków z kolekcji, a mianowicie możliwość przekształcenia plecaka w torbę na ramię. Torba-worek to must-have tego sezonu, a zamszowe, klampowe zamknięcie, nadaje plecakowi wyjątkowego charakteru, zabezpieczając dodatkowo znajdujące się wewnątrz przedmioty.

Glaehn

GLAEHN ze swoim unikalnym zamknięciem w stylu torby listonoszki, to stylowa kolekcja przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Plecaki charakteryzują się niezwykłą lekkością, którą zawdzięczają wykonaniu z wielowarstwowego materiału o wysokiej gęstości i funkcjonalnymi, lekkimi detalami. Niska waga i praktyczna powierzchnia do przechowywania sprawdzają się doskonale w codziennym użytkowaniu, a nowoczesne kombinacje kolorystyczne idealnie dopasują się do miejskich przestrzeni.

Vaylee

VAYLEE to współczesna kolekcja torebek kobiecych, zaprezentowana po raz pierwszy w sezonie wiosna/lato 2017. Ta biznesowa linia charakteryzuje się wyjątkowymi, opływowymi kształtami, a umiejscowione z przodu detale, nadają projektowi kobiecego charakteru. Długi uchwyt suwaka ułatwia otwieranie, a otwarcie głównej komory i przegroda na laptopa, również zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkowania. Dostępne w jasnym fiolecie i czerni.