Używamy plików cookie w celu zapewnienia naszym Użytkownikom jak najlepszego serwisu podczas korzystania z naszej strony. Kontynuując jej używanie wyrażasz akceptację użycie plików cookies.

Akceptuję

Kolekcja Unisex

Boltton

Plecaki BOLTTON to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i praktycznej organizacji przestrzeni. Chociaż z łatwością pomieścisz w nich 14.1 calowego laptopa, dzięki niezwykłej lekkości produktu, ledwo poczujesz, że masz go ze sobą. Siateczkowe, boczne kieszenie i praktyczna, oddzielna kieszeń w górnej klapie, zagwarantują przestrzeń na osobiste drobiazgi. Odblaskowe logo i laminowany, odblaskowy suwak, okażą się przydatnym dodatkiem, kiedy w drodze zastanie Cię zmrok.

Clovel

CLOVEL to stylowa kolekcja plecaków, idealnych dla hipsterów jak i wszystkich 'młodych duchem'. Oferująca szeroki wachlarz kolorów i rozmiarów linia o codziennym charakterze, sprosta różnym gustom i potrzebom i charakteryzuje się mocnymi, kolorowymi akcentami w obrębie sprzączki, logo i bocznych, siateczkowych kieszeni. Możesz wybrać między dwoma stylami: małe i średnie modele plecaków charakteryzują się zaookrągloną górą, podczas gdy duży plecak z kolekcji ma kształt prostokąta i dwie przednie kieszenie.

Deneb 2

Kolekcja DENEB II to synonim lekkości, komfortowego użytkowania i dobrej organizacji. Produkty z linii charakteryzują się licznymi, praktycznymi detalami i sprawdzą się jako idealni towarzysze zarówno w podróży, jak i na co dzień. Torby z kolekcji zawdzięczają swój wyjątkowy wygląd wykonaniu z syntetycznej skóry.

Easy-Way 2

Plecak EASY-WAY 2 oferuje swoim użytkownikom wiele opcji noszenia, dzięki czemu jest wysoce praktyczną propozycją. Jego walory estetyczne zapewniają łatwą zmianę stylizacji - od biznesowej, po codzienną. Powlekany materiał i charakteryzstyczne, ukośne cięcie w nowoczesnym stylu, dodają projektowi wyrafinowanego charakteru.

Peckham

PECKHAM to linia plecaków o codziennym charakterze, doskonała dla wszystkich, którzy często są w podróży. Prostokątny kształt podkreślony za pomocą górnego otwarcia, zapewnia łatwe i wygodne przechowywanie. Zastosowanie różnego rodzaju materiałów i bloki kolorystyczne to delikatne, designerskie akcenty, a lekki i nieformalny charakter plecaka sprawi, że sprawdzi się on świetnie w codziennym użytkowaniu.

Tedwin

TEDWIN to codzienna kolekcja oddająca hołd prostocie. Z łatwością dopasowujące się do każdego stylu plecaki, mają prosty, geometryczny kształt o zaokrąglonych rogach, podkreślony za pomocą, czarnych bocznych akcentów. Praktyczne cechy takie jak komfortowe ramiona, wzmocnione, wewnętrzne organizery i podręczna przegroda na laptopa, towarzyszą atrakcyjnej cenie produktów z kolekcji.

Samsonite Red Accessories