Używamy plików cookie w celu zapewnienia naszym Użytkownikom jak najlepszego serwisu podczas korzystania z naszej strony. Kontynuując jej używanie wyrażasz akceptację użycie plików cookies.   Akceptuję

10% off
Cosmolite® Limited Edition Magritte

Limitowana Edycja Cosmolite®

Poprzez Limitowaną Edycję Cosmolite Samsonite składa hołd dwóm najbardziej rozpoznawalnym dziełom Magritte’a „Syn Człowieczy” i „Ptak”

Jego twórczość nadal jest rozpoznawalna i inspiruje ludzi na całym świecie.

Motywy z twórczości Magritte'a występują również wewnątrz walizki, którego piękne elementy nawiązują do kolejnego z arcydzieła twórcy: "The Curse".

Cosmolite jest naszą najlepiej sprzedającą się kolekcję z segmentu CURV, dzięki swej wręcz kultowej charakterystycznej , wielokrotnie nagradzanej konstrukcji i niesamowitej lekkości (spinner 55 cm. waży jedyne 1,7 kg.).

René Magritte

RENÉ MAGRITTE
Le fils de l’homme, 1964
Olej na płótnie, 116 x 89 cm
Kolekcja prywanta

RENÉ MAGRITTE
L’Oiseau de ciel, 1966
Olej na płótnie, 68,5 x 48 cm
Kolekcja prywanta

René Magritte

René Magritte: uznany w Świecie surrealista i prawdziwa belgijska ikona. Urodzony w Belgii, w Lessines w 1898 roku Magritte był czołową postacią w ruchu surrealistycznym XX wieku; jego styl znany jest ze swojej wyjątkowości i humorystycznego podejścia do codzienności. Prace Magritte'a nadal wywierają wpływ, inspirują i intrygują artystów oraz kulturę popularną i są do dnia dzisiejszego, wystawiane w licznych galeriach na całym świecie. Kliknij na poniższy link, aby dowiedzieć się gdzie możesz zobaczyć najbliższą wystawę dzieł Magritte’a.

Znajdź wystawę dzieł Magritte'a blisko Ciebie

© C.H./ADAGP, Paris 2016