• Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.

   Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.

  • Ogromna pojemność.

   Ogromna pojemność.

  • Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji

   Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji

  • Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo.

   Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo.

 • W serii Optic, nowej kolekcji twardych walizek lotniczych - zamykanej w bezpieczny i trwały sposób na suwak - wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę o polipropylenie. Uderzająco nowoczesny design tej serii jest dostrzegalny na każdym kroku. Kolekcja rzuca się w oczy dzięki wizualnej grze pomiędzy błyszczącą teksturą a efektem zmatowienia. Kolekcja wyposażona jest w lekko toczące się podwójne koła, podwójny stelaż z możliwością regulacji oraz krzyżowe pasy spinające umożliwiające pakowanie bez zagnieceń.