• Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.

   Wytrzymała i lekka dzięki rewolucyjnemu materiałowi Flowlite.

  • Ogromna pojemność.

   Ogromna pojemność.

  • Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji

   Wnętrze: zamykana na suwak przegroda, duża kieszeń, a w walizkach kabinowych spinające pasy krzyżowe z możliwością regulacji

  • Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo.

   Uderzająca paleta kolorów składająca się z trzech niesamowitych metalicznych kolorów i dwóch promiennych, letnich, idealnie dopasowanych do naszej kolekcji miękkiej Dynamo.

 • Seria Optic - nowa kolekcja twardych walizek - łączy w sobie naszą zdobywaną latami wiedzę o materiale jakim jest polipropylen, z bezpiecznym i trwałym zamknięciem na suwak. Wyjątkowy, nowoczesny design tej serii rzuca się w oczy dzięki ochronnej strukturze materiału, łączącej efekt wysokiego połysku z matowym. Walizki z kolekcji, dzięki gładko toczącym się podwójnym kółkom, rączce na podwójnym stelażu i regulowanym taśmom krzyżowym zapobiegającym zagnieceniom, mają za zadanie uczynić podróżowanie jeszcze przyjemniejszym.