#TAKECARE

#TAKECARE

Droga społeczności,

Urodziliśmy się, aby być w ruchu, chwytać za walizki i poznawać nowe miejsca.
Ale teraz jest czas by zrobić sobie przerwę, pomyśleć o innych ludziach, a zwłaszcza o sobie.
Na razie musimy spakować swoje marzenia odkrywania świata i "podróżować" z domu. Teraz mamy czas, aby przeczytać tę niedokończoną książkę, połączyć się z otoczeniem i zatrzymać się na chwilę w każdym zakątku naszego domu. Życie to podróż. Ale obecnie jest to podróż mentalna z żywymi wspomnieniami i doświadczeniami z podróży.
Wkrótce minie ten czas turbulencji, ale teraz nadszedł czas, aby zrobić tylko jedną rzecz: zostać w domu z miłości do podróży.

Wraz z naszym zespołem czujemy się zobowiązani do zajęcia się Tobą w tym niepewnym okresie.
Zebraliśmy kilka odpowiedzi na pytania, które możesz mieć w tym zakresie:

 • Nasze flagowe sklepy detaliczne:
  Dla bezpieczeństwa naszych pracowników i klientów zamknęliśmy wszystkie nasze sklepy w Polsce do odwołania.
 • Nasz sklep internetowy:
  Nasz sklep internetowy pozostaje otwarty do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz robić zakupy z darmową dostawą na samsonite.pl.
  Wszystkie zamówienia online bezpiecznie dostarczymy pod wskazane adresy zamieszkania. Jednocześnie informujemy, iż z powodu tych wyjątkowych okoliczności zamówienia mogą być doręczane z opóźnieniem.
 • Nasza obsługa klienta:
  Nadal zapewniamy wyjątkową obsługę przez telefon, e-mail i czat. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy pomóc w przypadku pytań. Wyślij wiadomość e-mail na adres sklep.internetowy@samsonite.com lub zadzwoń pod numer +48 222 953 612 od 10:00 do 17:00 (CET), od poniedziałku do piątku.
 • Nasz serwis:
  Nadal możesz odwiedzić naszą stronę serwisową Support & Go aby zamówić części zamienne do produktu Samsonite lub utworzyć zapytanie gwarancyjne. W przypadku napraw bagażu zalecamy, aby były wykonywane w Autoryzowanym Centrum Napraw firmy Samsonite, ponieważ wiemy, że wtedy Twój produkt zostanie powierzony odpowiedniej opiece. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszego centrum napraw, kliknij tutaj