Torba na laptopa

Laptop lub tablet często posiadają cenną zawartość jak i są tradycyjnym elementem bagażu, więc niezbędne są torby, które skutecznie ochronią Twój sprzęt, gdy Ty jesteś w ruchu. Czy potrzebujesz laptopa do pracy czy do użytku rodzinnego; torby na laptopa Samsonite, pokrowce i etui na tablety są w wielu rozmiarach i poddane są rygorystycznym testom dotyczącym: projektowania i produkcji. Dzięki temu możesz być pewien, że Cię nie zawiodą.

Jeśli szukasz swobodniejszego stylu, lub chcesz przechowywać technologię bardziej dyskretnie, nasze torby i plecaki na laptopa mogą być idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dostępne zarówno w stylizacji formalnej, która jest idealnie dopasowana do biznesowego otoczenia, lub bardziej swobodnego stylu, idealne do użytku rekreacyjnego lub na uczelnię, Samsonite posiada wszystko co jest Ci potrzebne.

Zwróć uwagę na funkcje, takie jak paski antypoślizgowe, amortyzatory chroniące laptopa, strefa XRD, komfortowe uchwyty, delikatne w dotyku kieszenie w celu ochrony tableta i praktyczna, codzienna organizacjia długopisów, dokumentów, telefonów i kabli.

Na dwudniową podróż służbową, możesz zabrać naszą teczkę na laptopa, lub przekonaj się, jak sprawdzi się Mobile Office! Są idealne do przenoszenia Twojego niezbędnego sprzętu biznesowego i ubrań na zmianę, a wszystko to w jednej poręcznej torbie na laptopa o rozmiarach bagażu podręcznego.