Używamy plików cookie w celu zapewnienia naszym Użytkownikom jak najlepszego serwisu podczas korzystania z naszej strony. Kontynuując jej używanie wyrażasz akceptację użycie plików cookies.   Akceptuję

10% off
Obejrzyj wideo

Lite-Locked

Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki
mocnej ramie i 3-punktowemu zamkowi

W centrum fundamentalnej wojny na przeciąganie liny między ciągnikami, końmi i sztangistami nowa walizka Lite-Locked™ pozostaje niezagrożona dzięki nowatorskiej technologii Curv® i 3-punktowemu systemowi zamykania, zwycięskiej kombinacji wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Pop-fresh

Idealny rozmiar bagażu kabinowego
od kątem zasady 40 x 20 x 55 cm

Nowa walizka Pop-Fresh™ ma rozmiar idealnie dopasowany do pokładu samolotu i świetnie sprawdzi się w kabinie, z łatwością przelatując ponad wysokościowym torem przeszkód w ciasnej przestrzeni.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Cosmolite

Niesamowicie wytrzymały
dzięki technologii Curv®

Cosmolite to najlżejsza i najbardziej wytrzymała kolekcja Samsonite jaka kiedykolwiek powstała. Łączy w sobie tak charakterystyczne dla marki cechy jak wytrzymałość i niesamowita lekkość. Opatentowana, inspirowana naturą skorupa walizki jest podstawą unikalnego projektu, który daje niewiarygodną ochronę dla Twojego bagażu.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Rainsport

NIEZRÓWNANIE ELASTYCZNA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
DZIĘKI TECHNOLOGII SWOBODNYCH DRUTÓW

Nieważne, czy leje jak z cebra w Wielkiej Brytanii, wiadrami w Belgii, czy siecze w Kanadzie, katastrofalna pogoda nie stanowi problemu dla parasola Samsonite Rainsport™. Wykonany z przeciwdeszczowego materiału z wykorzystaniem nowatorskiej technologii „swobodnych drutów”, niezrównanie elastyczny parasol chroni użytkownika przed deszczem nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

X-pression+

NIEZRÓWNANA MANEWROWOŚĆ
DZIĘKI KOŁOM OBRACAJĄCYM SIĘ W ZAKRESIE 360°

W wyścigu z czasem s samochodem na pilota nowa walizka Samsonite X-Pression +™ jawi się zwycięska. Właściwością gwarantującą zwycięstwo są koła obracające się w zakresie 360°, które zapewniają niezrównaną manewrowość i szybkie przemierzanie kolejnych lotniskowych punktów kontrolnych z największą łatwością i zręcznością.

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Triforce

TŁUMIENIE UDERZEŃ ZE WSZYSTKICH STRON
DZIĘKI NIEZRÓWNANEJ OCHRONIE

Nawet w przypadku ataków ze strony nadlatujących piłek tenisowych nowa torba na laptopa TriForce™ zapewnia niezrównaną ochronę najważniejszym atrybutom biznesowym. Dzięki tłumieniu uderzeń ze wszystkich stron i dodatkowemu zabezpieczeniu przeciwwstrząsowemu narożników laptopa, torba TriForce zapewnia ochronę przed wszelkimi niespodziewanymi upadkami i uderzeniami.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Paradiver

NIE BOI SIĘ WILGOCI
DZIĘKI WODOODPORNEMU MATERIAŁOWI

Zainspirowana skokami spadochronowymi unikalna, bardzo charakterystyczna kolekcja, oferująca ekstremalnie wytrzymałe połączenie wygody i praktyczności. Jej sportowy i dynamiczny wygląd wspaniale łączy się z funkcjonalną i ergonomiczną lekkością.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Short-Lite

NIESMOWICIE LEKKA – TYLKO 1,6 KG

Niesamowicie i rewolucyjnie lekka: Short-Lite po raz kolejny pokonuje granice lekkości. Ta kolekcja daje Ci nie tylko zaskakującą lekkość, ale również możliwość idealnej organizacji Twojego bagażu. Stylowe wnętrze oraz eleganckie szczegóły zostały zachowane w każdym modelu z tej kolekcji.

Odkryj tę kolekcję Obejrzyj wideo