WALIZKI

Być może nie jesteśmy obiektywni, ale dla Samsonite walizka to coś więcej niż tylko sposób na przewiezienie Twojego bagażu. Dobra walizka ochroni oczywiście Twoje rzeczy przed zniszczeniem, ale wybór idealnej torby sprawi, że pakowanie stanie się przyjemnością, a lotniskowe korytarze zmienią się w alejki w ulubionym parku. Odpowiednio dobrana walizka może również pomóc Ci wyróżnić się z tłumu oraz doda Ci pewności siebie w najtrudniejszych sytuacjach w czasie podróży. Zapewniamy, że bez względu na to, w jakiego rodzaju podróż wyruszasz, walizki Samsonite to idealne walizki dla Ciebie.

Wśród naszych propozycji znalazły się:

Jeśli masz w planach dwu- lub trzydniową podróż, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród bogatej oferty naszych lekkich walizek kabinowych, które pozwolą Ci spakować wszystko to, co niezbędne. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki walizki podręcznej, aby znaleźć idealny rozmiar bagażu podręcznego dla linii lotniczej, z którą lecisz.

Potrzebujesz więcej miejsca? Nie ma sprawy! W ofercie Samsonite znajdziesz mnóstwo średnich i dużych walizek, miękkich i twardych, walizek na kółkach i zestawów, które doskonale sprawdzą się w każdej podróży. Nie zapomnij, że wszystkie walizki Samsonite cieszą się legendarną reputacją, najwyższą jakością wykonania, zaufaniem naszych Klientów i międzynarodową gwarancją!

Niezależnie zatem od tego, czy wolisz walizkę twardą, miękką torbę, walizkę z możliwością poszerzenia, walizkę z kieszenią na laptopa czy pokrowcem na garnitur, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nawet jeśli jesteś bardzo wymagającym podróżnikiem...