Akcesoria

Akcesoria

„Zaprojektowane z myślą o komforcie nasze akcesoria zostały stworzone, aby uprościć wszystko w podróży. Chcesz się odciąć od otoczenia podczas długiej podróży? Nasze poduszki i maski na pewno się przydadzą. Potrzebujesz dodatkowego bezpieczeństwa podczas transportu cennych towarów? Zwróć uwagę na naszą ofertę zamknięć do walizek oraz saszetek na pieniądze. Jeśli chcesz pozostać w kontakcie podczas podróży- sprawdź nasze zaawansowane akcesoria technologicznie.
Dzięki szerokiemu wyborowi parasoli, portfeli dla kobiet i mężczyzn, torebek toaletowych, kosmetyczek i tagów bagażowych, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na okazję do podróży.

CHROŃ SWOJE DANE OSOBOWE!
CHROŃ SWOJE DANE OSOBOWE!

Prosty i efektywny sposób dzięki któremu Twoje dane będą bezpieczne. Skimming, to technika nielegalnego kopiowania zawartości paska magnetycznego karty płatniczej bez wiedzy jej posiadacza. W związku ze wzrostem liczby tych przestępstw, warto się przed nimi zabezpieczyć. Portfel Samsonite z unkcją blokowania odczytu RFID jest wyposażony w materiał blokujący możliwość skimmingu. Dzieki niemu lepiej zabezpieczysz swoje dane przed kradzieżą.

SPRAWDŹ NASZE PORTFELE I PLECAKI Z FUNKCJĄ BLOKOWANIA ODCZYTU RFID
POZNAJ INNOWACYJNY PARASOL UP WAY
POZNAJ INNOWACYJNY PARASOL UP WAY

ROZWIĄZANIE NA WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE PROBLEMY PARASOLEK!
Deszczowe dni w których, pomimo iż próbowałeś pozostać suchym, a i tak ostatecznie cały przemokłeś, właśnie dobiegły końca. Sprytnie zaprojektowane parasole UP WAY nie tylko utrzymają Cię suchym podczas deszczu, ale dzięki unikalnemu działaniu odwrotnego otwierania sprawią, że zarówno wnętrza aut, jak i wszelkie podłogi również pozostaną suche. Materiał z wodoodporną powłoką teflonową składa się w dół zamiast standardowo w góre, chowając całą wilgotną stronę do wewnątrz. Nigdy więcej wody kapiącej z rozmoczonego parasola na podłogach lub w Twoim samochodzie; śliskie i mokre kafelki oraz wilgotna tapicerka to już przeszłości.

Innowacyjna, składana konstrukcja UP WAY ułatwia dostanie się do auta bez ryzyka przemoknięcia. Można go również otworzyć na ruchliwej ulicy, przy okazji nie ingerując w przestrzeń osobistą innych. Gdy odkryjesz prostotę geniuszu parasolki UP WAY, będziesz zastanawiać się, dlaczego tak długo korzystałeś ze standardowych parasolek.

KUP TERAZ