Disney & Dzieci

Disney & Dzieci

Powrót do szkoły lub wyjazd na rodzinne wakacje? Nasza kolekcja Disney & Dzieci z pewnością zachwyci najmłodszych podróżników. Oferujemy szeroką gamę walizek, tornistrów i plecaków dla dzieci z najfajniejszymi postaciami Disneya. Odkryj nasze kolorowe walizki jeździki, zestawy bagażowe i zestawy szkolne dla dzieci w niesamowitych wzorach.

Shop the look
WALIZKI DO JEŻDŻENIA DLA DZIECI
WALIZKI DO JEŻDŻENIA DLA DZIECI

PODRÓŻOWANIE Z DREAM2GO TO MARZENIE!
Sprawdź naszą fantastyczną, nową kolekcję walizek do jeżdżenia dla dzieci, która gwarantuje, że każda podróż stanie się dla wszystkich marzeniem!

✓ Design umożliwiający zabawę, przydaje się podczas czasu spędzanego na lotniskach
✓ Idealni towarzysze podróży podczas wypadów na kinder party i nocowania
✓ Lekkie, w rozmiarze walizki kabinowej ważą jedynie 2.1 kg przy pojemności 30 litrów
✓ Wyposażone w miękką, gumową osłonę chroniącą delikatne palce dzieci podczas pakowania walizki
✓ Trwałe kółka, łatwe do chwytania rączki zapewniające bezpieczną jazdę, a także pasek do ciągnięcia, którego można użyć również jako pasek na ramię i na bagaż

Dostępne w formie super uroczych postaci: Zebry, Tygrys, Kucyka i Pszczółki, a także ulubionych bohaterach Disneya: Myszki Mickey, Minnie i Disney.Pixar Auta. Te walizki to absolutny must-have dla dzieci poniżej 8 lat!

Odkryj Dream2Go

W Samsonite wiemy, że sama podróż może być równie ekscytująca jak ostateczny jej cel. Pozwól swoim dzieciom zaangażować się w przygotowania i niecj same spakują własną walizkę.

Nasza oferta bagażu dziecięcego, zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z legendarnymi standardami Samsonite, jest idealna dla dzieci w ruchu.

Mamy torbę lub walizkę, które pasują do każdego młodszego globtrotera, z ulubionymi postaciami Disneya, Marvela i Star Wars. Najmłodsi podróżnicy będą również zachwyceni naszą uroczą gamą toreb Happy Sammies.

Nasze kolekcje dla dzieci obejmują małe walizki na 2 kółkach, idealne na nocleg z dziadkami, wraz z dopasowanymi tornistrami szkolnymi, torby gimnastyczne, torebki i plecaki dla dzieci. Dlaczego więc nie pozwolić dzieciom zaangażować się tak, aby same się spakowały?