Bagaż

Bagaż

Założona w 1910 r. Firma Samsonite zawsze miała jeden cel: produkowanie wysokiej jakości bagażu i toreb. Bagaż Samsonite jest zaprojektowany tak, by był wytrzymały i mocny, aby pasował do potrzeb podróżnych i osób dojeżdżających do pracy na całym świecie. Nasza gwarancja jakości w połączeniu z wszechstronnością i wieloma funkcjami produktów pozwala nam oferować idealny bagaż na każdą podróż.

110 LAT INNOWACJI
110 LAT INNOWACJI

Od momentu powstania w 1910 r. Samsonite produkuje najwyższej jakości bagaż i trwałe torby, które zaspokoją potrzeby podróżnych i osób dojeżdżających na całym świecie. Kształtując swoją branżę dzięki wykorzystaniu nowych materiałów, tworzeniu kultowych wzorów i zapewnianiu jeszcze większego komfortu podróży. Po drodze pojawiło się wiele znaczących „nowinek” w ramach tradycji innowacji.

KUP TERAZ ODKRYJ NASZĄ HISTORIĘ
WALIZKA KABINOWA Z ŁATWYM DOSTEPĘM
WALIZKA KABINOWA Z ŁATWYM DOSTEPĘM
INNOWACYJNA KIESZEŃ GÓRNA

Gotowy na kolejną rewelacje w łatwym dostępie do walizek kabinowych? Samsonite stworzył dużą, bardzo praktyczną górną kieszeń. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu będziesz miał szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy podczas podrózy. Samsonite ma szeroki wachlarz tego typu walizek kabinowych spełniających wymogi wymiarowe wszystkich najważaniejszych linii lotniczych.

Odkryj

Możemy być nieco stronniczy w Samsonite, ale dla nas bagaż jest czymś więcej niż tylko środkiem transportowania Twoich rzeczy przez świat. Oczywiście dobry bagaż będzie chronił Twoją cenną własność, ale wybór odpowiedniej walizki może zapewnić przyjemność z pakowania, i sprawi, by poruszanie się po korytarzach na lotniskach było jak spacer w ulubionym parku. Odpowiednia walizka może pomóc Ci wyróżnić się z tłumu, a idealna torba biznesowa zapewni pewność podczas najtrudniejszych rozmowów. Bądź pewny, że bez względu na podróż, Samsonite ma odpowiedni bagaż dla Ciebie.

W naszej ofercie bagażu znajdują się:

Jeśli podróżujesz tylko na noc lub dwie, nasza szeroka oferta lekkich bagaży idealnie nadaje się do pakowania niezbędnych rzeczy.

Potrzebujesz trochę więcej miejsca? Nie martw się, mamy wiele większych walizek i toreb podróżnych, idealnych do odprawy. Nie zapominaj, że wszystkie walizki Samsonite mają naszą legendarną reputację jakości i globalną sieć serwisową.

Niezależnie od tego, czy wolisz super twardy walizkę z twardego materiału czy podoba ci się elastyczność miękkiego materału, który oferuje możliwość poszerzenia i dodatkową pojemność, mamy walizki kabinowe do wszystkich Twoich potrzeb. Może jesteś bardziej swobodnym podróżnikiem lub osobą, która musi pracować podczas podróży? Nie martw się, mamy też rozwiązanie podróżne dla Ciebie.