Plecaki

Plecaki

Kup idealny plecak, niezależnie od tego, czy jedziesz na wakacje, dojeżdżasz do pracy, czy przygotowujesz się do nowego roku szkolnego. Odkryj naszą szeroką gamę modeli i wzorów, wyposażoną w praktyczne funkcje i różne kolory. Zachowaj bezpieczeństwo swoich rzeczy dzięki naszym plecakom o zwiększonym bezpieczeństwie i zyskaj wszystko, czego potrzebujesz na długi dzień pracy z plecakiem na laptopa wyposażonym w inteligentne funkcje.

Shop the look
BLEISURE TRAVEL
BLEISURE TRAVEL
NOWY TREND W PODRÓŻOWANIU

Coraz częstsze przedłużanie wyjazdów służbowych w celu lepszego poznania celu podróży sprawia, że powoli zaciera się granica pomiędzy podróżami biznesowymi, a tymi odbywanymi dla przyjemności. Zamiast biec na lotnisko zaraz po ostatnim, piątkowym spotkaniu, podróżujący w trybie bleisure, jest gotów na to, by poznać lokalną kulturę i zostać na miejscu do końca weekendu.

Samsonite podąża za tym trendem, oferując walizki doskonale dopasowane do tego typu wyjazdów, a co za tym idzie, gwarantuje bezstresowe podróżowanie. Wśród naszych innowacyjnych rozwiązań znalazła się komora oferująca łatwy dostęp do akcesoriów biznesowych w czasie kontroli bezpieczeństwa, przy jednoczesnym oddzieleniu ubrań i innych akcesoriów podróżnych.

ZOBACZ WALIZKI ”STWORZONE DLA BLEISURE”
Torby z inteligentnymi funkcjami
Torby z inteligentnymi funkcjami

Inteligentne torby zasługują na inteligentne funkcje. Samsonite wprowadza zaawansowane technologicznie komponenty do wyboru najlepiej sprzedających się toreb i walizek. Dzięki dołączonym, wyjmowanym powerbankom nigdy nie zabraknie Ci baterii do najważniejszej komunikacji. Praktyczny, zintegrowany port USB ułatwia także podłączanie urządzeń.

Niektóre modele walizek są wyposażone w moduł śledzący bluetooth, dzięki czemu możesz śledzić miejsce znajdowania się walizki, gdy zajdzie taka potrzeba - po prostu podłącz ją do smartfona.

ODKRYJ NASZE INTELIGENTNE TORBY

Plecaki lub plecaki podróżne to idealny sposób na transport mniejszych przedmiotów do pracy, na studia, na siłownię, na wycieczki jednodniowe, a nawet jako bagaż podręczny Co więcej, możesz podróżować bardziej praktycznie, bez konieczności używania rąk. Łatwe noszenie plecaka jest gwarantowane dzięki naszym ergonomicznym modelom z wyściełanymi i regulowanymi paskami zapewniającymi lepszą mobilność i wygodę oraz wsparcie pleców w celu zmniejszenia ich obciązania.

W tej kategorii produktów znajdziesz plecaki antykradzieżowe, plecaki casual, plecaki szkolne dla dzieci, modne plecaki dla mieszkańców miast i profesjonalne plecaki biznesowe z dedykowanymi przegrodami na laptopy i innych urządzenia elektroniczne. Odkryj także nasze plecaki wyposażone w inteligentne funkcje, takie jak zintegrowany port USB.