ECODIVER

  • Wyjątkowa kolekcja casual, stworzona z myślą o przygodzie
  • Wodoodporna tkanina
  • Wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu
  • Łączy praktyczność i bezpieczeństwo ze stylowym designem

Ecodiver

Ecodiver wyznacza nowe standardy w naszym asortymencie casual. Ta kolekcja łączy praktyczność ze stylowym designem. Została opracowana ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i wygodę. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, które są częścią naszej inicjatywy Recyclex™ Material Technology Initiative, Ecodiver doskonale pasuje do naszej zrównoważonej strategii „Nasza odpowiedzialna podróż”. To sprawia, że ta linia produktów jest idealnym wyborem zarówno do odkrywania świata, jak i niekończących się spacerów po mieście. A Ty? Jaka będzie Twoja następna przygoda? Ecodiver, przygoda czeka

  easyJet
Tę torbę można bezpłatnie zabrać na pokład samolotów EasyJet.
Przed podróżą należy zawsze sprawdzić aktualne informacje u przewoźnika.
Recyclex Material
Materiały Recyclex™ są wykonane w co najmniej 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Zmniejszają one nasz wpływ na planetę i dają odpadom nowe życie jako część naszych trwałych, długowiecznych produktów.
W JAKI SPOSÓB ECODIVER JEST WODOODPORNY?
W JAKI SPOSÓB ECODIVER JEST WODOODPORNY?

Nasza kolekcja Ecodiver jest znana z wodoodpornej tkaniny zewnętrznej połączonej z wodoodporną zewnętrzną taśmą zamka błyskawicznego. Korzyści z tego płynące osiągane są poprzez nałożenie warstwy powlekającej na wierzch tkaniny, dzięki czemu tkanina jest bardziej odporna na wodę do 1,500 mm słupa wody i zapewnia większą odporność na ścieranie.

WHY ECODIVER IS MORE SUSTAINABLE
WHY ECODIVER IS MORE SUSTAINABLE

Główna tkanina zewnętrzna i wewnętrzna podszewka Ecodiver są wykonane w co najmniej 95% z przetworzonych butelek PET, co jest częścią naszej inicjatywy technologicznej Recyclex™ Material Initiative. Od 4 do 47 butelek z recyklingu zostało wykorzystanych do produkcji Twoich produktów Ecodiver. Ponadto, czarna tkanina wykończeniowa wykonana jest z nylonu pochodzącego w 95% z recyklingu odpadów przemysłowych, a nasza podszewka jest wykonana z barwionych w roztworze, przetworzonych butelek PET, więc proces barwienia tkaniny został pominięty, co spowodowało mniejsze zużycie wody i barwników. Powłoka i podkład naszych tkanin są wykonane z nowych materiałów. Interesuje Cię więcej zrównoważonych inicjatyw Samsonite? Przeczytaj strategię "Nasza odpowiedzialna podróż" tutaj.