Zachowaj pudełko na wypadek zwrotu towaru.
 
Warning sign

Zachowaj pudełko na wypadek zwrotu towaru.

   

Prosimy o zachowanie tej wiadomości na przyszłość, gdyż pełni ona również funkcję gwarancji.

Prosimy o kontakt w przypadku pytań lub komentarzy. W celu szybszej identyfikacji, prosimy o przygotowanie numeru zamówienia.

Z poważaniem,
Biuro Obsługi Klienta
www.samsonite.pl

Adres E-mail: sklep.internetowy@samsonite.com
Telefon : +48 885 707 087 (infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00)
Faks : +32 (0) 51 69 68 37
Godziny pracy: poniedziałek – piątek od 9.00 do 17.00

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy o wybranie opcji dostawy ekspresowej. Wybór standardowej opcji dostawy nie zagwarantuje w 100% daty dostarczenia przesyłki na czas. Możliwe są małe opóźnienia.

 
   

SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ – PRAWO DO ZWROTU

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty dostawy, bez podania przyczyny. Prawo do zwrotu nie dotyczy produktów użytku osobistego. Mogą Państwo skorzystać z prawa do zwrotu produktu wysyłając nieużywany towar do Samsonite, stosując się do procedury opisanej poniżej:

Krok 1: Proszę skontaktować się z customer.care@samsonite.com i podać numer zamówienia. W odpowiedzi otrzymają Państwo e-mail z instrukcją zwrotu. Zwrot produktu jest bezpłatny.
Krok 2: Proszę zapakować zwracany przedmiot (tylko nieużywane rzeczy, z oryginalnymi metkami, instrukcjami użytkowania, kartą gwarancyjną i przywieszkami) do jego oryginalnego opakowania, tak - by zapobiec ew. uszkodzeniom w trakcie transportu.
Krok 3: Proszę wydrukować etykietę zwrotną i przykleić ją na paczkę z produktem. Etykieta będzie zawierać wszystkie wymagane informacje, takie jak Państwa dane, adres zwrotny dostawy, nazwę firmy kurierskiej.
Krok 4: Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości po wypełnieniu instrukcji z pkt.3 – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli nie, prosimy o odesłanie produktu w ciągu 7 dni.
Krok 5: Jeżeli produkt dotrze do nas we właściwym stanie, w ciągu 14 dni otrzymają Państwo zwrot pieniędzy. W przypadku, kiedy produkt dotrze niekompletny lub uszkodzony - zostaną Państwo poinformowani o braku możliwości przyjęcia zwrotu.

Tylko produkty zakupione on-line na naszej Stronie mogą być zwracane w sposób opisany powyżej. W wypadku innych zwrotów należy kontaktować się bezpośrednio ze sklepem, w którym produkt został zakupiony.

Regulamin