<span>RESPARK</span>

RESPARK

My journey. My Samsonite.

Respark

Oferuje praktyczne rozwiązania. Zaprojektowany z silnym naciskiem na bezpieczeństwo i trwałość. Bagaż Respark zagwarantuje Ci harmonijne doświadczenie podróży w stylu niewymagającym wysiłku i z naturalnym komfortem. Ta współczesna kolekcja oferuje kompletny asortyment walizek kabinowych, jak i większych, oraz nowych, wygodnych toreb podróżnych typu duffle. Dzięki temu, że wszystkie produkty są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, które są częścią naszej inicjatywy Recyclex™ Material Technology Initiative, Respark doskonale wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju „Nasza odpowiedzialna podróż”.

WYKONANY Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU

DUŻA POJEMNOŚĆ PAKOWANIA

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZABEZPIECZEŃ

DLACZEGO RESPARK JEST 
BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONY
DLACZEGO RESPARK JEST
BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONY

W porównaniu z innymi kolekcjami bagażu miękkiego Samsonite, Respark jest pierwszą linią, w której zarówno wnętrze, jak i elementy zewnętrzne wykonane są głównie z materiałów pochodzących z recyklingu, co stanowi część naszej inicjatywy Recyclex™ Material Technology Initiative. Poza powłoką i podkładem na tkaninach, które są wykonane z materiałów nowych, 97% wewnętrznej wyściółki Respark jest wykonane z przetworzonych pokonsumenckich butelek PET. Główna tkanina zewnętrzna jest wykonana nawet w 100% z przetworzonych butelek PET. Interesuje Cię więcej zrównoważonych inicjatyw Samsonite? Przeczytaj strategię "Nasza odpowiedzialna podróż" tutaj.

JAK RESPARK ZAPEWNIA TRWAŁĄ WYTRZYMAŁOŚĆ
JAK RESPARK ZAPEWNIA TRWAŁĄ WYTRZYMAŁOŚĆ

Bazując na naszym dziedzictwie innowacji, jakości i trwałości, wszystkie produkty Respark przeszły najbardziej rygorystyczne testy jakości. Od wysokich osłon kółek i płyty tylnej do wzmocnionych narożników i ochrony pleców z PU, wszystko to przyczyniło się do zapewnienia trwałości tej kolekcji. Ponadto 5-letnia gwarancja handlowa na bagaż na kółkach oraz ogólnoświatowa sieć naprawcza Samsonite gwarantują, że zawsze będzie można kontynuować swoją podróż.

BAGAŻ RESPARK
ZAPEWNIA...
BAGAŻ RESPARK
ZAPEWNIA...
 • Elastyczne pakowanie
  Łatwo dostępne kieszenie i możliwość poszerzenia w wielu modelach
 • Bezpieczne podróże
  Wbudowany zamek TSA na linkę w każdym bagażu na kółkach
 • Płynnie prowadzące się walizki
  Amortyzowane kółka z podwójnym zawieszeniem w walizka na 4 kołach
 • Dodatki do personalizacji
  Opcjonalna skórzana przywieszka do personalizacji z Twoimi inicjałami