Add a personal touch to your Samsonite
GRATIS

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W INTERNECIE

Spersonalizuj
swoją walizkę

za darmo, dzięki laserowemu grawerunkowi,

lub podaruj unikalny present komuś wyjątkowemu

Odkryj Obejrzyj film

Curv

Poznaj świat
walizek z tworzywa Curv®

Odkryj

Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
WALIZKI – NASZE REKOMENDACJE
 • 1.699,00 zł
  Spersonalizuj walizkę Samsonite i spraw, że będzie wyjątkowa dzięki laserowemu grawerunkowi.
Oferta dostępna wyłącznie w internecie.
  Spersonalizuj walizkę Samsonite i spraw, że będzie wyjątkowa dzięki laserowemu grawerunkowi. Oferta dostępna wyłącznie w internecie.
 • 979,00 zł
  <strong>red<span style="color:#FF0000;">dot</span> award 2016:</strong>
honourable mention
  reddot award 2016: honourable mention
 • 939,00 zł
  <strong>red<span style="color:#FF0000;">dot</span> award 2017</strong>
winner
  reddot award 2017 winner
 • 1.599,00 zł
  Red Dot - Best Of Best
  Red Dot - Best Of Best
 • 1.899,00 zł
  Spersonalizuj walizkę Samsonite i spraw, że będzie wyjątkowa dzięki laserowemu grawerunkowi.
Oferta dostępna wyłącznie w internecie.
  Spersonalizuj walizkę Samsonite i spraw, że będzie wyjątkowa dzięki laserowemu grawerunkowi. Oferta dostępna wyłącznie w internecie.
 • 789,00 zł
  <strong>red<span style="color:#FF0000;">dot</span> award 2017</strong>
winner
  reddot award 2017 winner
Ryanair Hand Luggage

RYANAIR

Walizka kabinowa Ryanair

Ryanair

Walizka kabinowa Ryanair

Jesli wybierasz się w podróż z linią lotniczą Ryanair, pamiętaj o ograniczeniach dotyczących wymiarów walizki podręcznej (wymiary 55cm x 40cm x 20cm) i wybierz jedną z naszych lekkich walizek kabinowych Samsonite. Nie zapomnij o limicie wagowym do 10 kg!

Niektóre modele walizek z naszej oferty posiadają kieszenie na laptopa, możliwość poszerzenia, 2 lub 4 kółka i wykonane sa z miękkiego lub twardego materiału, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Zaufaj jakości Samsonite i wybierz idealną walizkę kabinową dla siebie.

ZOBACZ WALIZKI KABINOWE DLA RYANAIR SPRAWDŹ WSZYSTKIE WALIZKI PODRĘCZNE

engraving 2017

TWOJA OSOBISTA WALIZKA

Z laserowym grawerunkiem

engraving 2017

TWOJA OSOBISTA WALIZKA

Z laserowym grawerunkiem

Wygraweruj swoje Imię, lub swoje życiowe motto na rączce jednej z naszych najlepiej sprzedających się walizek z materiału Curve - Lite-Shock, Lite-Box, Lite-Cube FR, Cosmolite lub Lite-Cube DLX. Dzięki naszej usłudze grawerowania – dostępnej wyłącznie na samsonite.pl, możesz wyrazić swoją osobowość, dzięki czemu Twoja walizka wyróżni się w tłumie lub stanie się unikalnym, bardzo osobistym prezentem! Co zatem wygrawerujesz?
Swoje imię, motto, nazwę firmy, a może ważną wiadomość dla ukochanej osoby?

SPERSONALIZUJ SWOJĄ WALIZKĘ SAMSONITE OBEJRZYJ FILM

Cabin Luggage

TWOJA WALIZKA KABINOWA

ZNAJDŹ PASUJĄCĄ WALIZKĘ PODRĘCZNĄ

Cabin Luggage

TWOJA WALIZKA KABINOWA

ZNAJDŹ PASUJĄCĄ WALIZKĘ PODRĘCZNĄ

Wolisz zabrać swój bagaż na pokład samolotu? Po co tracić czas na odbieranie walizki na lotnisku! Z bagażem podręcznym na pokładzie, szybciej dotrzesz do celu swojej podróży. Przekonaj się, jak prosta może być Twoja podróż. Wybierz linię lotniczą, a my pomożemy Ci dobrać walizkę kabinową pasującą do wymaganych wymiarów bagażu podręcznego.

WYBIERZ SWOJĄ WALIZKĘ KABINOWĄ

Flux

FLUX

Walizki Nowej Generacji

Flux

FLUX

Walizki Nowej Generacji

Poznaj kolekcję walizek Flux. To kolekcja twardych walizek z polipropylenu zamykanych na suwak, których produkcja oprta została o naszą głęboką wiedzę w zakresie produkcji walizek z tego materiału, Walizki Samsonite Flux wyposażone zostały w bezpieczne i elastyczne zamknięcie za pomocą podwójnego suwaka.

Flux to pierwsza twarda kolecja walizek Samsonite wyposażona w (ukryte) poszerzenie we wszystkich dostępnych rozmiarach. Poszerzenie daje możliwość zwiększenia pojemności bagażu w zależności od potrzeb. Nowoczesny kształt walizki w połączeniu ze stylowymi detalami sprawiają, że wszystkie walizki z kolekcji – walizka podręczna, średnia i duża walizka FLUX charakteryzują się wyjątkowym, śmiałym wyglądem. Podróżowanie będzie teraz jeszcze łatwiejsze również dzięki lekko obracającym się podwójnym kółkom, podwójnemu stelażowi, oraz praktycznej wyściółce we wnętrzu walizki.

Odkryj kolekcję Flux teraz

Lot Hand Luggage

Lot

Walizka kabinowa LOT

Lot Hand Luggage

LOT

Walizka kabinowa LOT

Walizka podręczna akceptowana przez LOT, tak jak u większości europejskich przewoźników Star Alliance, nie może mierzyć więcej niż 55 x 40 x23 cm i ważyć więcej niż 8 km. Dodatkowa sztuka bagażu podręcznego, taka jak mała torebka czy laptop, również może zostać zabrana na pokład samolotu. Samsonite ma w swojej ofercie wiele modeli walizek kabinowych i torby na laptopa, pozwalające maksymalnie wykorzystać limit bagażu podręcznego określonego przez linię lotniczą LOT.

ZNAJDŹ WALIZKI KABINOWE DLA LOT POKAŻ WSZYSTKIE WALIZKI KABINOWE

Curv® Technology

TECHNOLOGIA CURV®

Najlżejsze walizki Samsonite

Curv® Technology

TECHNOLOGIA CURV®

Najlżejsze walizki Samsonite

CURV® to innowacyjny, niezwykle odporny na uderzenia materiał, stosowany wyłącznie przez firmę Samsonite.

 • Bardzo wysoki wskaźnik absorpcji energii na jednostkę grubości, zabezpiecza przed pęknięciami. Curv® to również materiał
 • który staje się jeszcze mocniejszy przy niskich temperaturach, a dzięki opatentowanemu procesowi tworzenia powłoki, walizki z materiału Curv są nie tylko niezwykle mocne, ale i lekkie.

ZOBACZ KOLEKCJE Z MATERIAŁU CURV OBEJRZYJ VIDEO

Lite-Shock

LITE-SHOCK

Najlżejszy produkt z materiału CURV®

Lite-Shock

LITE-SHOCK

Najlżejszy produkt z materiału CURV®

Najlżejsza kolekcja Samsonite wykonana z materiału Curv® łączy w sobie lekkość i maksymalną wytrzymałość na uderzenia. Wraz z tą niezwykle wytrzymałą, ultralekką i samo-wzmacniającą się konstrukcją, Samsonite wyznacza nowe standardy w podróżowaniu. Light-Shock to kolekcja bardzo wytrzymała na uderzenia, pomimo zastosowania w jej produkcji cienkiej warstwy materiału. Wszystko to za sprawą unikalnego kształtu pokrywy, który z pewnością Cię zaskoczy.

Walizka na 4 kołach 75 cm, waga: tylko 2,5 kg!

ODKRYJ KOLEKCJĘ LITE-SHOCK ODKRYJ KOLEKCJĘ MOVE PRO

Idealne, najmodniejsze połączenie!

Cosmolite & Uplite

Idealne, najmodniejsze połączenie!

Idealne, najmodniejsze połączenie!

Cosmolite & Uplite

Idealne, najmodniejsze połączenie!

Kultowa linia walizek Cosmolite dostępna jest teraz w trzech pięknych kolorach – w kolorze perły, granatu i miedzi. Kolory te dodadzą szyku każdej podróży i świetnie łączą się z kolorami miękkich walizek kabinowych Samsonite z kolekcji Uplite. Walizka podręczna Uplite to bowiem ucieleśnienie niezwykłej lekkości i wygody. Ta najlżejsza, jak dotąd kolekcja miękkich walizek podręcznych, z pewnością Ci się spodoba! Którą z nich wybierzesz? A może obie?

ODKRYJ COSMOLITE ODKRYJ UPLITE

flux-soft

flux soft

Bagaż kabinowy z łatwym dostępem!

Czy jesteście gotowi na przełom w dostępie do bagażu kabinowego? Flux przenosi walizki kabinowe w zupełnie inny wymiar - a wszystko to dzięki innowacyjnej górnej kieszeni. Już od teraz, zawsze będziesz miał swoje niezbędne rzeczy pod ręką, nawet wtedy, gdy walizka jest przechowywana pod siedzeniem, czy też nad głową. Flux Soft występuje w 3 różnych rozmiarach kabinowych, odpowiadającym wymogom głównych przewoźników lotniczych.

ORKRYJ FLUX SOFT

Business Leisure: Bleisure

Miejskie Podróże

Podróżuj z lekkością już od następnego lotu

Podróżuj z lekkością: jeśli planujesz podróż typu ‘city break’ lub krótki, weekendowy wypad i nie masz ochoty zawracać sobie głowy bagażem rejestrowanym, wybierz jedną z walizek kabinowych z szerokiej oferty Samsonite, pasujących wymiarami do wymogów wielu linii lotniczych. Miejskie wypady robią się coraz bardziej popularne i wygląda na to, że nie prędko nam się znudzą. Dzięki atrakcyjnym cenom, podróże te powoli wypełniają wolne weekendy w naszym kalendarzu, a co za tym idzie ich liczba wzrosła o 15%, podczas gdy wakacje na plaży tracą na popularności.

W Samsonite stale pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają podróżowanie. Poznaj nasze kolekcje walizek kabinowych, zaprojektowanych z naciskiem na cechy, które okażą się szczególnie przydatne w czasie podróży, w które zabierasz ze sobą jedynie bagaż podręczny.

Sprawdź ofertę walizek kabinowych

Add extra individuality to your Lite-Cube DLX – the most luxurious Curv

WALIZKA LITE-CUBE DLX
Z TWOIM GRAWERUNKIEM
JESZCZE WIĘCEJ LUKSUSU!

Spersonalizuj swoją walizkę i spraw, że będzie jeszcze bardziej unikalna i jeszcze bardziej... Twoja!

Lite-Cube DLX - luksusowa wersja klasycznej walizki Samsonite, jest nie tylko lekka i elegancka, ale również posiada doskonale wyposażone wnętrze ułatwiające organizację pakowania i przepiękne, skórzane wykończenie.

Dodatkowo, dzięki naszej bezpłatnej usłudze grawerowania możesz umieścić na stelażu jej rączki swoje imię, motto, które towarzyszy Ci w życiu lub dedykację, jeśli szukasz wyjątkowego prezentu. Zobacz, jak to działa!

ROZPOCZNIJ GRAWERUNEK