• Podwójne kółka obracające się o 360°, pozwalają na wygodne manewrowanie.

   Podwójne kółka obracające się o 360°, pozwalają na wygodne manewrowanie.

  • Duża pojemność z dodatkową (ukrytą) opcja poszerzenia we wszystkich rozmiarach walizek.

   Duża pojemność z dodatkową (ukrytą) opcja poszerzenia we wszystkich rozmiarach walizek.

  • W pełni wyściełane wnętrze: zasuwana na suwak przekładka z dużą kieszenią, oraz funkcjonalne, regulowane pasy spinające ułątwiające lepsze i wygodniejsze pakowanie.

   W pełni wyściełane wnętrze: zasuwana na suwak przekładka z dużą kieszenią, oraz funkcjonalne, regulowane pasy spinające ułątwiające lepsze i wygodniejsze pakowanie.

  • Bogata paleta kolorów: Czarny, Biały, Granatowy, a także dwa kolory dopasowane do materiałowej serii Dynamo™: Pomarańczowy i Błękitny

   Bogata paleta kolorów: Czarny, Biały, Granatowy, a także dwa kolory dopasowane do materiałowej serii Dynamo™: Pomarańczowy i Błękitny

 • Poznaj serię Flux: nową generację walizek z polipropylenu zamykanych na suwak. Czerpie ona z naszej głębokiej wiedzy w dziedzinie produkcji walizek z polipropylenu, zapewniając bezpieczne i elastyczne zamknięcie za pomocą podwójnego suwaka. Pierwsza twarda kolecja walizek Samsonite wyposażona w (ukryte) poszerzenie we wszystkich rozmiarach, dające możliwość zwiększenia pojemności bagażu w miarę potrzeby. Nowoczesny kształt walizki nadaje każdym swoim detalem nowy wyraz śmiałości. Podróżowanie stanie się jeszcze łatwiejsze – dzięki lekko obracającym się podwójnym kółkom, podwójnemu stelażowi, oraz praktycznej wyściółce we wnętrzu walizki.