• Podwójne kółka obracające się o 360°, pozwalają na wygodne manewrowanie.

   Podwójne kółka obracające się o 360°, pozwalają na wygodne manewrowanie.

  • Duża pojemność z dodatkową (ukrytą) opcja poszerzenia we wszystkich rozmiarach walizek.

   Duża pojemność z dodatkową (ukrytą) opcja poszerzenia we wszystkich rozmiarach walizek.

  • W pełni wyściełane wnętrze: zasuwana na suwak przekładka z dużą kieszenią, oraz funkcjonalne, regulowane pasy spinające ułątwiające lepsze i wygodniejsze pakowanie.

   W pełni wyściełane wnętrze: zasuwana na suwak przekładka z dużą kieszenią, oraz funkcjonalne, regulowane pasy spinające ułątwiające lepsze i wygodniejsze pakowanie.

  • Bogata paleta kolorów: Czarny, Biały, Granatowy, a także dwa kolory dopasowane do materiałowej serii Dynamo™: Pomarańczowy i Błękitny

   Bogata paleta kolorów: Czarny, Biały, Granatowy, a także dwa kolory dopasowane do materiałowej serii Dynamo™: Pomarańczowy i Błękitny

Znalezione produkty 4

Flux

Poznaj serię Flux: nową generację walizek z polipropylenu zamykanych na suwak. Jest ona odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie produkcji walizek z polipropylenu oraz równie długiego stosowania bezpiecznego i elastycznego zamknięcia na podwójny suwak. Flux to również pierwsza kolekcja twardych walizek Samsonite z (ukrytą) możliwością poszerzeia oferującą dodatkową przestrzeń do pakowania w razie potrzeby. Nowoczesny design sprawia, że walizki z kolekcji mają odważny charakter, a każdy szczegół sprawia, że będą one doskonałym towarzyszem podróży. Podróżowanie stanie się jeszcze łatwiejsze, dzięki lekko obracającym się podwójnym kółkom, podwójnemu stelażowi oraz praktycznej organizacji wnętrza.