Pragniemy, aby ludzie nadal podróżowali, jednak z pełnym szacunkiem dla organiczeń naszej planety. Skupiamy się na tym przez cały czas trwania podróży, od chwili powstania naszych produktów, końca ich cyklu życia. Nowa walizka Proxis została stworzona, by przetrwać całe lata podróży i przygód i towarzyszyć Ci gdziekolwiek zechcesz być. Produkty z serii Proxis posiadają unikalny plan serwisowy, który będzie aktywny przez cały okres użytkowania produktu.

Jest dla nas ważne, abyś był świadomy zalet planu serwisowego Samsonite wecare działającego po zakupie i rejestracji walizki Proxis.

worry-free service

w przypadku konieczności naprawy produktu (bez zbędnych pytań)- obejmuje także uszkodzenia transportowe (na przykład spowodowane przez linię lotniczą) - nie obejmuje to drobnych uszkodzeń o charakterze kosmetycznym, ani szkód spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem - co  wyjaśniono poniżej (*).

thorough check-up

zapewnimy Twojemu produktowi gruntowny przegląd w naszym serwisie. W razie potrzeby wyczyścimy go i wymienimy kółka, aby mieć pewność, że walizka Proxis zawsze będzie tak funkcjonalna jak w dniu zakupu.

replace & recycle

jeśli Twoja walizka nie będzie nadawała się do naprawy (*), wymienimy ją i poddamy recyklingowi. W ten sposób zadbamy o to, aby pozostawiony przez nią ślad węglowy został zredukowany do minimum. Nieliczne komponenty, które na daną chwilę nie będą kwalifikować się do recyklingu czy ponownego użycia - zostaną  zutylizowane, a my nadal będziemy szukać zrównoważonych rozwiązań wycofania z eksploatacji również i tych części.

RECYCLE & GET REWARDED

zorganizujemy odbiór Twojego produktu na nasz koszt i aby podziękować za lojalność - przyślemy Ci (jeśli produkt został zarejestrowany) kupon rabatowy - 10% do wykorzystania przy następnym zakupie. Kupon jest ważny do 12 miesięcy we wszystkich sklepach stacjonarnych i internetowych, zarówno naszych, jak i naszych autoryzowanych dystrybutorów.

DODATKOWE 10 LAT OBSŁUGI RECYKLINGOWEJ

ta usługa recyklingowa jest ważna przez dodatkowe 10 lat - poza obowiązującym 10-letnim okresem gwarancyjnym, więc od 5-tego do 20 roku po zakupie produktu będziesz z tej usługi mógł skorzystać.

(*) Nasz plan serwisowy nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, wypadkami, niewłaściwym obchodzeniem się z produktem, czy z normalnym zużyciem, uszkodzeniami kosmetycznymi - takimi jak zadrapania, wgniecenia, plamy, zmiany koloru czy inne zmiany wyglądu produktu.

Części i połączenia elektryczne i elektroniczne, kable, adaptery i akumulatory są objęte jedynie prawną, lub ustawową gwarancją, która może różnić się w zależności od kraju.