Nasza wizja, to stać się najbardziej zrównoważonym ekologicznie producentem bagażu na świecie. Koncentrujemy się zarówno na tym jak powstają nasze produkty, jak i na ich trwałości. Nowa walizka Proxis została tak stworzona, aby wytrzymać lata podróży i być z Tobą, gdziekolwiek będziesz. Wraz z nią oferujemy plan serwisowy, który towarzyszy Ci przez cały okres eksploatacji walizki - Samsonite wecare. Program ten zapewnia bezproblemową usługę naprawy, recykling, lub ponowne użycie.

CZEMU PROXIS JEST ZRÓWNOWAŻONY

PROSTA USŁUGA SERWISOWA

w przypadku konieczności naprawy produktu (bez zbędnych pytań)- obejmuje także uszkodzenia transportowe (na przykład spowodowane przez linię lotniczą) - nie obejmuje to drobnych uszkodzeń o charakterze kosmetycznym, ani szkód spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem - co wyjaśniono poniżej (*).

GRUNTOWNY PRZEGLĄD

zapewnimy Twojemu produktowi gruntowny przegląd w naszym serwisie. W razie potrzeby wyczyścimy go i wymienimy kółka, aby mieć pewność, że walizka Proxis zawsze będzie tak funkcjonalna jak w dniu zakupu.

MINIMALNY ŚLAD EKOLOGICZNY NA KONIEC UŻYTKOWANIA PRODUKTU

jeśli Twoja walizka nie będzie nadawała się do naprawy (*), wymienimy ją i poddamy recyklingowi. W ten sposób zadbamy o to, aby pozostawiony przez nią ślad węglowy został zredukowany do minimum. Zapewnimy dostępność części zamiennych do głównych komponentów. Nieliczne komponenty, które na daną chwilę nie będą kwalifikować się do recyklingu czy ponownego użycia - zostaną zutylizowane, a my nadal będziemy szukać zrównoważonych rozwiązań wycofania z eksploatacji również i tych części.

PODDAJ RECYKLINGOWI BĄDŹ UŻYJ PONOWNIE & ODBIERZ NAGRODĘ

Po poddaniu recyklingowi, lub ponownym wykorzystaniu używanej walizki Proxis - otrzymasz w podziękowaniu kupon rabatowy -10%. Ważność kuponu to 12 miesięcy. Będzie go można wykorzystać przy następnym zakupie Samsonite.

DODATKOWE 10 LAT USŁUGI RECYKLINGU LUB PONOWNEGO UŻYCIA

Usługa recyklingu lub ponownego użycia produktu jest ważna przez dodatkowe 10 lat ponad istniejący 10-letni okres gwarancyjny, a więc będzie można z niej skorzystać od 5 do 20 lat po zakupie produktu.


#OURRESPONSIBLEJOURNEY


Trwała zmiana wymaga czasu.
To podróż, a nie wyścig.

(*) Nasz plan serwisowy nie uwzglęnia uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu, jego normalnym zużyciem, czy uszkodzeniami kosmetycznymi - takimi jak: zadrapania, wgniecenia, plamy, zmiany koloru, bądź inne zmiany w wyglądzie produktu.

Elementy elektryczne i elektroniczne oraz połączenia, kable, adaptery i baterie są objęte wyłącznie gwarancją prawną lub ustawową, która może różnić się w zależności od stanu lub kraju.