Plecaki Biznesowe
<span style='font-size: clamp(25px, 2.5vw, 29px); font-family: GT America; font-weight: 300'>EXPECT ONE FOR YOU</span>

Plecaki Biznesowe
EXPECT ONE FOR YOU

Plecaki na laptopa

Recyclex™ Material Technology. Więcej szczegółów na stronie produktu.
Wander Last Plecak 14.1" 42 x 27 x 16.5 cm | 0.8 kg
Recyclex™ Material Technology. Więcej szczegółów na stronie produktu.
Zalia 3.0 Plecak 15.6" 41 x 28 x 12.5 cm | 1.1 kg
Recyclex™ Material Technology. Więcej szczegółów na stronie produktu.
Zalia 3.0 Plecak z klapą 14.1" 37 x 28 x 9 cm | 1 kg
  easyJet
Tę torbę można bezpłatnie zabrać na pokład samolotów EasyJet.
Przed podróżą należy zawsze sprawdzić aktualne informacje u przewoźnika.
Biz2go Plecak daytrip 15.6" 44 x 33 x 20 cm | 1.1 kg

Torby na laptopa dla profesjonalistów

Codzienne dojazdy do pracy wymagają wytrzymałego i bezpiecznego plecaka na laptopa. Wyposażone w zaawansowane technologicznie funkcje bezpieczeństwa chroniące Twoje rzeczy osobiste oraz łatwe do organizowania kieszenie i rękawy. Te plecaki na laptopa są idealne dla każdego pracującego profesjonalisty, studenta lub osoby często podróżującej służbowo.

Dla nowoczesnych, miejskich podróżników plecaki na laptopa stały się podstawowym przedmiotem codziennego użytku. Wygodne i zapewniające lepszą ochronę pleców plecaki na laptopa pozwalają spakować wszystko, czego potrzebujesz do pracy lub nauki w jednej torbie. Odkryj wszystkie korzyści, jakie oferują nasze świetne plecaki na laptopa.

Ochrona

Oczekuj doskonałej ochrony cennych urządzeń elektrycznych i bądź bezpieczny, wiedząc, że Twój laptop będzie chroniony w każdej chwili. Nasze plecaki na laptopa mają wyściełaną wewnętrzną przegrodę na laptopa, która zapewnia, że ​​jest on bezpieczny i chroniony przed uszkodzeniami każdego dnia.

Wymiary

Jednym z głównych problemów, jakie napotykają ludzie kupujący plecaki na laptopa, jest znalezienie takiego, który pasuje do wymiarów komputera. We wszystkich naszych kolekcjach oferujemy plecaki o różnych rozmiarach, od 9,7 ”(24,6 cm) do 17,3” (43,9 cm) ekranu - dzięki czemu możesz wybrać swój ulubiony styl, niezależnie od rozmiaru.

Organizacja

Oprócz komputera często musimy nosić ze sobą kilka innych rzeczy. Plecaki na laptopa Samsonite zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania, a praktyczna organizacja wnętrzna pomaga uporządkować swoje rzeczy. Przydatne dodatkowe funkcje obejmują dedykowane kieszenie i przegrody na telefon komórkowy, tablet, ładowarkę i dokumenty.

Jakość

Używamy tylko najlepszych materiałów, dzięki czemu nasze plecaki na laptopa wytrzymują tyle, co nasz bagaż. Staramy się oferować to, co najlepsze, abyś mógł cieszyć się plecakiem na laptopa Samsonite przez wiele lat.

Poszerzenie

Czasami potrzebujemy tylko trochę dodatkowej przestrzeni. Zamiast próbować wepchnąć wszystko do istniejącego plecaka lub sięgać po drugą torbę, dlaczego nie wziąć pod uwagę jednego z naszych rozszerzalnych modeli plecaków na laptopa? Twój laptop jest nadal bezpieczny, ale możesz zwiększyć objętość plecaka dzięki poręcznemu poszerzeniu.

Smart sleeve

Jeśli podróżujesz zarówno z walizką, jak i plecakiem na laptopa, mamy idealne rozwiązanie, które zapewni Ci jeszcze większą elastyczność. Skorzystaj z poręcznej funkcji Smart Sleeve, aby wsunąć plecak na stelaż walizki. Odkryj nasze walizki i dopasuj do swojego ulubionego plecaka na laptopa.

Bezpieczeństwo

Upewnij się, że zawartość plecaka na laptopa jest bezpieczna, wybierając jeden z naszych modeli z blokadą kablową TSA. Inne funkcje bezpieczeństwa w naszych kolekcjach obejmują blokady RFID, które chronią Twoje karty kredytowe i dowody tożsamości przed kradzieżą danych.

Ochrona przed deszczem

To zdarzyło się każdemu z nas: złapała nas burza… Aby zapobiec uszkodzeniu komputera i innych rzeczy przez wodę, sprawdź naszą gamę plecaków na laptopa, które zapewniają ochronę przed żywiołami. Specjalnie zaprojektowana osłona przeciwdeszczowa pomaga zmniejszyć ryzyko zamoczenia rzeczy i zapewnia odpowiednie przygotowanie na każdą pogodę.

Plecaki na laptopa Recyclex™

Każdy może pomóc uczynić naszą planetę bardziej zieloną i zrównoważoną. W Samsonite wierzymy, że nawet plecaki na laptopa mogą się przydać. Niektóre z naszych modeli są wykonane w 100% z butelek PET z recyklingu.

Koła

Jeśli planujesz załadować swój plecak na laptopa wieloma przedmiotami, warto zainwestować w plecak na laptopa na kółkach. Modele te posiadają wyciągany stelaż, dzięki czemu plecak na laptopa można ciągnąć na kółkach, gdy jest zbyt ciężki by nieść go na plecach.

Styl

Elegancki, swobodny, techniczny, sportowy…, niezależnie od Twojego stylu, mamy dla Ciebie plecak na laptopa… Odkryj wszystkie nasze modele i znajdź ten, który pasuje do Twojego stylu. Wolisz bardziej klasyczny wygląd? Zwróć uwagę na nasze torby listonoszki na laptopa.

Kobiety

Samsonite posiada szereg specjalnie zaprojektowanych kolekcji plecaków na laptopa dla kobiet. Idealne do użytku formalnego lub codziennego, te damskie plecaki biznesowe oferują praktyczną organizację bez bezkompromisowy design, styl, oraz jakość. Sprawdź nasz duży wybór damskich plecaków na laptopa i upewnij się, że znalazłeś taki, który Ci odpowiada najbardziej.

Łączność

Wyczerpanie się baterii jest częstym problemem podczas podróży. Zapewnij sobie łączność dzięki bardzo praktycznym modelom plecaków na laptopa Samsonite wyposażonych w Easy Pass i Powerbanki.