Add a personal touch to your Lite-Cube-DLX

Powrót do natury...

Powrót do
natury

...

Wygodne walizki & torby

Kup rewind natural

Paradiver Light

SPORTOWY
NA CO DZIEŃ
LEKKI

Nasz flagowy produkt
Paradiver Light

Sprawdź

Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
Rewind

REWIND

Backpacks and duffles

Rewind

REWIND

Backpacks and duffles

Whether you are travelling and commuting by train, car or bicycle, the all new Rewind backpacks and duffles designed to accommodate the ever-changing storage requirements of today's hypermobile generation. A variety of colours with eye for detailing enhance its contemporary design, which comes with an ample range of practical features.

DISCOVER REWIND

Paradiver Light

PARADIVER LIGHT

Nowy limitowany kolor

Paradiver Light

PARADIVER LIGHT

Nowy limitowany kolor

Torby, które podążą za Tobą wszędzie. Paradiver Light łączy w sobie niespotykaną wytrzymałość i ergonomiczną lekkość z dynamicznym wyglądem.

NOWY LIMITOWANY KOLOR! Paradiver Light dostępny w sezonowym kolorze „Niebieskie Noce” z kontrastowymi pomarańczowymi dodatkami.

KUP TERAZ

ladies-backpacks-2018

PLECAKI DAMSKIE

Ponadczasowe i kobiece

Ladies backpacks

PLECAKI DAMSKIE

Ponadczasowe i kobiece

Odkryj kolekcję damskich plecaków Samsonite, łączących elegancję i klasę z wysoką funkcjonalnością i najlepszą jakością wykonania. Doskonałe zarówno do pracy, jak i na co dzień – na wycieczkę, w podróży, na rower i na wyprawę na zakupy czy spotkanie z przyjaciółką na kawę, dostępne są w szeregu kolorów, kształtów i wzorów. Damski plecak Samsonite to nie tylko elegancja, ale również ochrona Twojego laptopa (jeśli tego potrzebujesz), tableta i telefonu. To elastyczność, wygoda i swoboda zagwarantowane przez plecak, który z pewnością przyciągnie kobiece spojrzenia...

ZOBACZ KOLEKCJĘ PLECAKÓW DAMSKICH

Torby typu crossover

Torby typu crossover

Torby codziennego użytku dla mężczyzn

Torby typu crossover

Torby typu crossover

Torby codziennego użytku dla mężczyzn

Odkryj wielki wybór męskich toreb codziennego użytku – jaki ma w swojej ofercie Samsonite. Te klasyczne, a zarazem nowoczesne torby oferują komfort i są tak praktyczne, jak tylko może być praktyczny produkt od Samsonite. Idealnie rozwiązanie dla nowoczesnej mobilności, torby crossover są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym i za skóry licowej.

Odkryj męskie torby typu crossover

Our new Urban Brand
Testy jakościowe

Testy jakościowe

My dostarczamy jakość. Ty testujesz.

Każda podróż. Każdy dzień. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale każdy produkt Samsonite podddawany jest rygosrystycznym kontrolom i testom. Ostateczny test należy do Ciebie - naszego Klienta.

Testy jakościowe

Obejrzyj film

Torby duffles

Samsonite wie, że walizka nie jest zawsze dopasowana do Twojej podróży. Dla bardziej swobodnego styl życia, podróżowania i pakowania - torby lub plecaki mogą dużo bardziej odpowiednie.

Torby Messenger lub plecaki na kółkach będą idealnym towarzyszem podróży, wtedy kiedy potrzebujesz mieć "wolne ręce" podczas wyjazdu; małe torby Duffle lub zwykłe torby są zawsze przydatne na siłowni, podczas wycieczek, noclegów, jak i jako prosty bagaż kabinowy.

Torba na kołach może okazać się idealnym wyborem, kiedy potrzebujesz jak największej pojemności, zaś nie masz zbyt dużo miejsca na przechowywanie bagażu pomiędzy kolejnymi podróżami. Pakowanie się nigdy dotąd nie było tak proste !

Małe produkty - takie jak saszetki na pas, czy torby na ramię są zawsze dobrym prezentem dla osób często podróżujących i są dla nich bardzo przydatne. Nadają się idealnie do przechowywania drobnych, paszportu, czy innych wartościowych rzeczy.