FIND THE PERFECT BUSINESS BAG - All laptop bags

ZNAJDŹ IDEALNĄ
TORBĘ BIZNESOWĄ

DLA NIEJ DLA NIEGO UNISEX

Add initials for free on your laptop bag

DODAJ SWOJE INICJAŁY
NA TORBIE NA LAPTOP
ZA DARMO

DLA NIEJ DLA NIEGO

FIND THE PERFECT UNDERSEATER

ZNAJDŹ IDEALNY
UNDERSEATER

KUP TERAZ

Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
Laptop backpacks

Torby na laptopa dla niego

Doskonała organizacja wszystkich Twoich akcesoriów

Laptop backpacks

Torby na laptopa dla niego

Doskonała organizacja wszystkich Twoich akcesoriów

Jako użytkownik laptopa, który często znajduje się w ruchu, wybierz torbę biznesową ze specjalnie zaprojektowaną przegrodą na laptopa. Możesz spodziewać się niezawodnej ochrony cennych urządzeń elektrycznych przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości przechowywania innych przedmiotów. Czy szukasz stylu formalnego, który jest dostosowany do otoczenia biznesowego czy luźniejszej wersji na uczelnie i czas wolny - Samsonite ma wszelkie pozycje, w tym kołowe plecaki na laptopa. Liczne modele są wyposażone w trwałą amortyzację, co daje Ci spokój, gdy jesteś poza domem.

ODKRYJ KOLEKCJE

business-bags-for-her-2019

Torby na laptopa dla niej

Wyrafinowane i eleganckie

Ladies Laptop bags for her

Torby na laptopa dla niej

Wyrafinowane i eleganckie

Specjalna linia kobiecych torebek biznesowych Samsonite została stworzona właśnie z myślą o Tobie – nowoczesnej kobiecie sukcesu, która ceni elegancję, funkcjonalność, klasykę i najwyższą jakość wszystkich akcesoriów, którymi się otacza. Nasze torebki charakteryzują się wyrafinowanym i eleganckim wzornictwem i wyposażone zostały w komory na laptopa, dobrane do określonych przekątnych ekranu, praktyczne kieszenie i rozwiązania zapewniające doskonałą organizację przestrzeni, a co za tym idzie również perfekcyjną organizację czasu. Połącz pracę z miłością do mody, ponadczasową klasyką, nowoczesnymi rozwiązaniami i niezawodnością, którą gwarantuje Ci firma Samsonite i sprawdź nasze kobiece torebki na laptopa.

ZOBACZ WSZYSTKIE TOREBKI NA LAPTOPA

Samsonite RED

SAMSONITE RED

Nasza nowa marka, miejska i lifestylowa

Samsonite RED

SAMSONITE RED

Nasza nowa marka, miejska i lifestylowa

Samsonite RED: Nowa, lifestylowa marka plecaków i toreb Samsonite dedykowana nowej generacji użytkowników. Produkty dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i formatach, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Siłownia przed poranny spotkaniem, joga podczas przerwy na lunch lub wyjście po pracy na drinka z przyjaciółmi: jesteśmy ciągle w ruchu, a granica między pracą, a rozrywką staje się jeszcze bardziej elastyczna. Samsonite RED dzięki tym stylowym, praktycznym i trwałym torbom, może być nierozłączną częścią wszystkich Twoich codziennych czynności.

Odkryj nową kolekcję Samsonite RED i bądź częścią świata RED.

ODKRYJ

btb-2019_cases-sleeves

Etui na laptop i tablet

Praktycznie idealny dla każdego urządzenia

btb-2019_cases-sleeves

Etui na laptop i tablet

Praktycznie idealny dla każdego urządzenia

Niezależnie od tego, czy wybierasz się z jednej sali konferencyjnej do drugiej lub dojeżdżasz z i do pracy, potrzebujesz niezawodnej ochrony swoich urządzeń elektronicznych. Oferujemy solidne etui na tablety i etui na laptopa, które ochronią Twoje narzędzia przed zarysowaniami, uderzeniami i zalaniem. Odkryj naszą pełną ofertę teraz ... niezależnie od tego gdzie dalej zaprowadzi Cię życie biznesowe!

Kup teraz

Nasze rekomendacje
  • 709,00 zł 567,20 zł
    -20%
    -20%
Business Leisure: Bleisure

Podróże Bleisure

Nowy styl życia dla osób podróżujących służbowo

Pojęcia biznesu "business" i wypoczynku "leisure" są teraz bardziej zbliżone niż kiedykolwiek wcześniej. Często przedłużamy nasze podróże służbowe, aby cieszyć się otoczeniem i lokalną kulturą, ponieważ stale pragniemy odkrywać nowe miejsca. Jesteśmy Born To Go, co oznacza, że chcemy zabrać coś do domu z dowolnego miejsca, nawet jeśli jesteśmy tylko w interesach.

Nasz bagaż został zaprojektowany, aby wspierać styl życia bleisure! Oddzielne przegrody w torbach pozwalają łatwo oddzielić wakacyjne drobiazgi od rzeczy służbowych. Nasze torby w stylu "bleisure" oferują również szybki dostęp do Twoich rzeczy, zawierają kieszenie na urządzenia elektroniczne i są wystarczająco lekkie, abyś mógł swobodnie przedostać się z punktu A do punktu B!

Odkryj nasze torby bleisure teraz