• Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

   Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

  • Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

   Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

  • Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

   Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

  • Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

   Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

 • Powitajmy w rodzinie linię Spark SNG, następną generację bestselerowej miękkiej linii Samsonite. Pojawia się w zupełnie nowym stylu i oferuje nowe rozwiązania, nasza wiodąca kolekcja dostarcza aż 18 praktycznych produktów.
  Dzięki nowej, odświeżonej konstrukcji linia Spark SNG jest teraz lżejsza i bardziej pojemna niż kiedykolwiek, a dodatkowo oferuje inteligentne rozwiązania i bezpieczeństwo. Spark SNG będzie z pewnością idealnym towarzyszem wielu podróży, które są jeszcze przed Tobą. Jest dostępna w czterech intensywnych kolorach, którymi będziesz sie cieszył przez wiele lat.

Sortuj wegług

Walizka Kabinowa

Kolor

Cena

pokaż wyniki (20 produkty)