• Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

   Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

  • Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

   Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

  • Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

   Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

  • Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

   Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

Sortuj wegług

Walizka Kabinowa

Kolor

Cena

pokaż wyniki (19 produkty)

Spark SNG

Poznaj kolekcję Spark SNG, kolejną generację bestsellerowej, miękkiej linii walizek Samsonite. Nowoczesny styl i nowe rozwiązania, charakteryzują wszystkie 18 produktów z kolekcji. Odświeżony design idzie w parze z większą lekkością i pojemnością, oferując inteligentne rozwiązania i bezpieczeństwo. Spark SNG będzie z pewnością idealnym towarzyszem wielu podróży, które są jeszcze przed Tobą. Walizki są dostępne w czterech intensywnych kolorach, którymi będziesz cieszył oko przez wiele kolejnych lat.