• Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

   Zwiększona pojemność we wszystkich rozmiarach, od walizek kabinowych aż po Spiner 82 cm- XL.

  • Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

   Pełna, zróżnicowana oferta produktów, w tym dwie nowe torby i dwie torby ubraniowe.

  • Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

   Najszersze spektrum walizek kabinowych w ofercie firmy Samsonite, w tym, dwie walizki kabinowe wyposażone w górną kieszeń i odczepianą.

  • Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

   Zapewnia pełną ochronę, dzięki stalowej lince zintegrowanej z zamkiem TSA, którą można zabezpieczyć jednocześnie wszystkie kieszenie zewnętrzne.

Sortuj wegług

Kolor

Cena

Volume

L
L

Kieszeń na Laptopa

pokaż wyniki (17 produkty)

Znalezione produkty 17

Spark SNG

Poznaj kolekcję Spark SNG, kolejną generację bestsellerowej, miękkiej linii walizek Samsonite. Nowoczesny styl i nowe rozwiązania, charakteryzują wszystkie 18 produktów z kolekcji. Odświeżony design idzie w parze z większą lekkością i pojemnością, oferując inteligentne rozwiązania i bezpieczeństwo. Spark SNG będzie z pewnością idealnym towarzyszem wielu podróży, które są jeszcze przed Tobą. Walizki są dostępne w czterech intensywnych kolorach, którymi będziesz cieszył oko przez wiele kolejnych lat.