Samsonite x Kenny Scharf

Odkryj naszą nową kolekcję kapsułową inspirowaną przez znanego na całym świecie artystę Kenny'ego Scharfa. Ten niezwykły C-Lite jest najlepszym towarzyszem podróży, a dzięki charakterystycznemu wzornictwu z pewnością stanie się pożądanym przedmiotem kolekcjonerskim. Kup teraz: ta edycja jest dostępna tylko w ograniczonych ilościach.

Samsonite x Kenny Scharf - C-Lite Collaboration

WZORNICTWO

Ta kolekcja łączy świat sztuki i podróży w wyjątkowy sposób. Wyrazisty styl Kenny'ego Scharfa łączy elementy popkultury, surrealizmu i fantastycznych, kolorowych obrazów, tworząc unikalny i kapryśny język wizualny. Jego dynamiczna i radosna sztuka często zawiera antropomorficzne plamy, które są teraz innowacyjnie wkomponowane w powłoki naszej kultowej walizki C-lite. Dzięki temu możesz stworzyć przyciągające wzrok i odważne połączenie, jednocześnie doświadczając płynnych wrażeń z podróży, jakie zapewnia ta walizka.

O Kenny Scharf
O Kenny Scharf

Kenny Scharf, sam siebie określający mianem "pop surrealisty", to amerykański artysta znany ze swoich dynamicznych i barwnych dzieł malarskich, rzeźbiarskich i performatywnych. Zabawne, kolorowe prace Scharfa są zarówno ukłonem w stronę przyszłości, jak i nawiązaniem do historycznych ruchów w sztuce, takich jak pop i surrealizm. Odkąd zyskał rozgłos ponad 30 lat temu, Scharf nadal podchodzi do swojej praktyki z zabawą i młodzieńczym duchem, wykraczając poza elitarne granice sztuki pięknej i łącząc się z kulturą popularną poprzez swoją pracę.

ZOBACZ WSZYSTKIE ROZMIARY

Samsonite x Kenny Scharf C-Lite all sizes KUP TERAZ