<span style="color: #fff;">ESSENS</span>

ESSENS

DLACZEGO ESSENS JEST BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONY

WYKONANE Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU
WYKONANE Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU
Obudowy Essens są wykonane w co najmniej 70% z polipropylenu pochodzącego z recyklingu odpadów pokonsumpcyjnych, takich jak kubki po jogurtach, natomiast wewnętrzna podszewka i taśma zamka błyskawicznego są wykonane w co najmniej 95% z PET pochodzącego z recyklingu butelek plastikowych. Te recyklingowane, a zarazem trwałe materiały są częścią naszej Inicjatywy Technologicznej Recyclex™ Material. Dzięki Essens, plastikowe odpady jednorazowego użytku są przekształcane w trwały, lekki i mocny bagaż, jednocześnie bez kompromisu dla jego jakości.

Materiały Recyclex™ są wykonane w co najmniej 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Zmniejszają one nasz wpływ na planetę i dają odpadom nowe życie jako część naszych trwałych, długowiecznych produktów.
WYPRODUKOWANA W EUROPIE,<br>
ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O TRWAŁOŚCI
WYPRODUKOWANA W EUROPIE,
ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O TRWAŁOŚCI
Walizki Essens są produkowane w sercu Europy i wykorzystują zieloną energię elektryczną do produkcji obudów i montażu produktu końcowego. Nasze bezkompromisowe zorientowanie na jakość zapewnia to, że możesz polegać na trwałym i wytrzymałym produkcie.
ŁATWOŚĆ NAPRAWY
ŁATWOŚĆ NAPRAWY
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy Twój bagaż będzie wymagał naprawy, elementy walizek Essens można łatwo wymienić. Kółko zostało zaprojektowane w taki sposób, że można je łatwo zdemontować i naprawić samodzielnie. Obejrzyj film tutaj, aby zobaczyć jak to zrobić.

JESZCZE WIĘCEJ POWODÓW, BY POKOCHAĆ ESSENS

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Walizki Essens zapewniają bezpieczeństwo Twoich rzeczy dzięki innowacyjnemu 3-punktowemu systemowi zamka, opatentowanemu przez Samsonite i stale optymalizowanemu, aby zapewnić Ci spokój podczas całej podróży.
LEKKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
LEKKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
Zaprojektowana i wyprodukowana w Europie, Essens jest jedną z najlżejszych walizek polipropylenowych z 3-punktowym zamkiem w swojej klasie. Wyjątkowo lekka waga została uzyskana dzięki samowzmacniającej się konstrukcji, zaawansowanej metodzie produkcji i rewolucyjnej mieszance polipropylenu. Unikalna konstrukcja krawędzi i uszczelnienie nie tylko zapewniają niesamowitą wytrzymałość, ale także ograniczają przedostawanie się wody. Nawet będąc jednymi z najlżejszych, walizki Essens przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe, z których słynie Samsonite i oferują ogromną pojemność pakowania.
PAKOWANIE 3 W 1
PAKOWANIE 3 W 1
Essens posiada dwie obszerne komory do pakowania, które można wyjmować, prać ręcznie i łatwo podnosić i przenosić dzięki uchwytom po obu stronach. Elastyczność podczas pakowania gwarantowana, dzięki możliwości przechowywania rzeczy zarówno w, jak i pod komorami oraz regulacji ich wysokości. Jeśli nie masz ochoty na rozpakowywanie walizki, po prostu wyjmij i włóż całą komorę do swojej szafy.
SPRAW, BY BYŁA TWOJA
SPRAW, BY BYŁA TWOJA
Do każdego bagażu dostępne są 4 unikalnie zaprojektowane naklejki.* Możliwe jest również grawerowanie laserowe na rączce teleskopowej.

* Projekt naklejek może odbiegać od przedstawionego na zdjęciu.
Features that match your travel needs

WYPOSAŻENIE, KTÓRE ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM W PODRÓŻY

Essens 3-punktowy system zamka z wbudowanym TSA008
Essens Podwójna rączka do łatwego manewrowania
Essens Koła amortyzowane redukujące hałas i wibracje
Essens Wnętrze z systemem pakowania 3 w 1
Essens Wbudowany identyfikator
Essens Wiele możliwości personalizacji