ESSENS

ESSENS

DLACZEGO ESSENS JEST BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONY

WYKONANE Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU
WYKONANE Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU
Obudowy Essens są wykonane w co najmniej 70% z polipropylenu pochodzącego z recyklingu odpadów pokonsumpcyjnych, takich jak kubki po jogurtach, natomiast wewnętrzna podszewka i taśma zamka błyskawicznego są wykonane w co najmniej 95% z PET pochodzącego z recyklingu butelek plastikowych. Te recyklingowane, a zarazem trwałe materiały są częścią naszej Inicjatywy Technologicznej Recyclex™ Material. Dzięki Essens, plastikowe odpady jednorazowego użytku są przekształcane w trwały, lekki i mocny bagaż, jednocześnie bez kompromisu dla jego jakości.
WYPRODUKOWANA W EUROPIE, ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O TRWAŁOŚCI I ŁATWEJ NAPRAWIE
WYPRODUKOWANA W EUROPIE, ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O TRWAŁOŚCI I ŁATWEJ NAPRAWIE
Walizki Essens są produkowane w sercu Europy i wykorzystują zieloną energię elektryczną do produkcji obudów i montażu produktu końcowego. Nasze bezkompromisowe zorientowanie na jakość zapewnia to, że możesz polegać na trwałym i wytrzymałym produkcie. Gdyby jednak w mało prawdopodobnym przypadku, bagaż wymagał naprawy, elementy Essens można łatwo wymienić. Koło jest zaprojektowane w taki sposób, że można je łatwo zdemontować i naprawić samodzielnie.

POWODY, DLA KTÓRYCH POKOCHASZ ESSENS

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Walizki Essens zapewniają bezpieczeństwo Twoich rzeczy dzięki innowacyjnemu 3-punktowemu systemowi zamka, opatentowanemu przez Samsonite i stale optymalizowanemu, aby zapewnić Ci spokój podczas całej podróży.
LEKKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
LEKKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
Zaprojektowana i wyprodukowana w Europie, Essens jest jedną z najlżejszych walizek polipropylenowych z 3-punktowym zamkiem w swojej klasie. Wyjątkowo lekka waga została uzyskana dzięki samowzmacniającej się konstrukcji, zaawansowanej metodzie produkcji i rewolucyjnej mieszance polipropylenu. Unikalna konstrukcja krawędzi i uszczelnienie nie tylko zapewniają niesamowitą wytrzymałość, ale także ograniczają przedostawanie się wody. Nawet będąc jednymi z najlżejszych, walizki Essens przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe, z których słynie Samsonite i oferują ogromną pojemność pakowania.
PAKOWANIE 3 W 1
PAKOWANIE 3 W 1
Essens posiada dwie obszerne komory do pakowania, które można wyjmować, prać ręcznie i łatwo podnosić i przenosić dzięki uchwytom po obu stronach. Elastyczność podczas pakowania gwarantowana, dzięki możliwości przechowywania rzeczy zarówno w, jak i pod komorami oraz regulacji ich wysokości. Jeśli nie masz ochoty na rozpakowywanie walizki, po prostu wyjmij i włóż całą komorę do swojej szafy.
SPRAW, BY BYŁA TWOJA
SPRAW, BY BYŁA TWOJA
Do każdego bagażu dostępne są 4 unikalnie zaprojektowane naklejki.* Możliwe jest również grawerowanie laserowe na rączce teleskopowej.

* Projekt naklejek może odbiegać od przedstawionego na zdjęciu.
Features that match your travel needs

WYPOSAŻENIE, KTÓRE ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM W PODRÓŻY

Essens 3-punktowy system zamka z wbudowanym TSA008
Essens Podwójna rączka do łatwego manewrowania
Essens Koła amortyzowane redukujące hałas i wibracje
Essens Wnętrze z systemem pakowania 3 w 1
Essens Wbudowany identyfikator
Essens Wiele możliwości personalizacji