Bezpłatne zwroty Bezpieczna płatność Oficjalny Sklep online Znajdź Dealera
Flux

FLUX

Nasza nowa zjawiskowa kolekcja

Flux

FLUX

Nowa generacja

Poznaj serię Flux: nową generację walizek z polipropylenu zamykanych na suwak. Czerpie ona z naszej głębokiej wiedzy w dziedzinie produkcji walizek z polipropylenu, zapewniając bezpieczne i elastyczne zamknięcie za pomocą podwójnego suwaka.

Pierwsza twarda kolecja walizek Samsonite wyposażona w (ukryte) poszerzenie we wszystkich rozmiarach, dające możliwość zwiększenia pojemności bagażu w miarę potrzeby. Nowoczesny kształt walizki nadaje każdym swoim detalem nowy wyraz śmiałości. Podróżowanie stanie się jeszcze łatwiejsze – dzięki lekko obracającym się podwójnym kółkom, podwójnemu stelażowi, oraz praktycznej wyściółce we wnętrzu walizki.

Odkryj kolekcję Flux teraz

Cabin Luggage

Wprowadź swój bagaż na pokład

Praktyczny przewodnik: bagaż podręczny.

Cabin Luggage

Wolisz zabrać swój bagaż na pokład?

Praktyczny przewodnik: bagaż podręczny

Wolisz zabrać swój bagaż na pokład? Po co tracić czas na odbieranie bagażu na lotnisku? Mogąc zabrać swój bagaż do samolotu możesz jeszcze szybciej zblizyć się do celu swojej podróży. Zapewniamy cię, że podróż może być tak bezstresowa, jak tylko Ci się wydaje. Wystraczy, że wybierzesz swoje linie lotnicze a my znajdziemy dla Ciebie wymagane wymiary bagażu podręcznego.

Pokaż wszystkie bagaże kabinowe

Laptop backpacks

Plecaki na komputer

Świetna organizacja dla wszystkich Twoich przedmiotów

Laptop backpacks

Plecaki na komputer

Świetna organizacja dla wszystkich Twoich przedmiotów

Plecaki na laptopy: idealna ochrona na Twojego laptopa bez użycia rąk. Jako użytkownik komputera przenośnego, który często jest w ruchu, a preferujesz mieć wolne ręce, wybierz plecak ze specjalnie zaprojektowaną komorą na laptopa. Możesz spodziewać się niezawodnej ochrony cennych urządzeń elektrycznych przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości przechowywania innych przedmiotów. Czy szukasz stylu formalnego, który jest dostosowany do otoczenia biznesowego czy luźniejszej wersji na uczelnie i czas wolny - Samsonite ma wszelkie pozycje, w tym kołowe plecaki na laptopa. Liczne modele są wyposażone w trwałą amortyzację, co daje Ci spokój, gdy jesteś poza domem.

Odkryj kolekcje

Disney Forever

DISNEY FOREVER

Modne, damskie torby

Disney Forever

DISNEY FOREVER

Modne, damskie torby

Torba z motywem postaci Disneya wcale nie musi być wyłącznie kojarzona z produktem dla dzieci. Wyraź swą nostalgię poprzez naszą wspaniałą kolekcję Disney Forever - stworzoną dla dorosłych fanów Dineya. Te radosne, modne kobiece torby są wspaniałym dodatkiem do kolekcji Disneya. Są one ozdobione pięknym wizerunkiem Myszki Minnie w subtelnych, pastelowych odcieniach, zaś ich detale wykonane są ze skóry.

Dostępne z motywem Myszki Minnie jako: plecak, saszetka, torba na ramię....czemu nie kupić całego zestawu ?

Odkryj Disney Forever

Ladies Laptop Bags

Torba na laptop dla kobiet

Ladies Laptop Bags

Torba na laptop dla kobiet

Specjalnie dla „Business Women” stworzyliśmy profesjonalną serię toreb o wyrafinowanym kobiecym charakterze. Torby posiadają wyjmowane utui na iPada i kieszeń na laptopa, są bardzo praktyczne i doskonale zorganizowane. Jest to doskonałe połączenie damskiej torebki z torbą biznesową.

Pokaż wszystkie torby z kieszenią na komputer osobisty Pokaż wszystkie akcesoria

overnight-business-trip

Podróż służbowa

Połączenie biura i garderoby w jednej torbie

overnight-business-trip

Podróż służbowa

Połączenie biura i garderoby w jednej torbie

W podróży służbowej, spodziewasz się najlepszego, więc dlaczego twój bagaż ma Ciebie ograniczać? Niech kolekcja walizek Samsonite da Ci najlepsze połączenie: możliwość pomieszczenia w jednej walizce zarówno rzeczy biurowych, jak i osobistych (np. garderoba). Te walizki są w rozmiarze bagażu podręcznego, co umożliwia najbardziej praktyczne i efektywne podróże, dzięki czemu, można bez problemu dostać się na następne spotkanie oszczędzając czas na lotniskach. Wiele z walizek posiada koła oraz specjalne przegrody na laptopa, które zapewniają ochronę i dodatkową praktyczność podczas przechodzenia przez służby ochrony lotniska. Samsonite zapewnia, że jedna torba to wszystko, czego potrzebujesz podczas dwudniowej podróży służbowej.

Odkryj kolekcje

Pro-DLX4 Business

Pro-DLX4

Idealny dla osób często podróżujących zawodowo

Pro-DLX4 Business

Pro-DLX⁴ Rozkładana torba na laptopa Bailhandle L 40.6cm/16″ Czarny

zł 889,00

Więcej informacji

Pro-DLX4

Ideal for frequent business travellers

Designed for demanding business people, this new generation of the most emblematic Samsonite business collection comes now even lighter and with more features than its predecessor. With a focus on improved organization and security, while significantly reducing the weight, Pro-DLX4 responds perfectly to the demands of the frequent traveller and business professionals. Pro-DLX4: Pure performance!

Discover this collection Watch the video

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

wallets-for-men

Portfele męskie

Idealny pomysł na prezent

Męskie portfele skórzane Samsonite są idealnym pomysłem na prezent z każdej okazji. Portfel jest bardzo osobistym przedmiotem i bardzo istotne jest, aby zawsze pozostał funkcjonalny, wytrzymały oraz świetnie wyglądał. Wybór idealnego portfela męskiego może być czasami trudny, niemniej Samsonite dysponuje wspaniałym wachlarzem możliwości: od modeli blokujących przepływ fal RFID - co uniemożliwia zdalną kradzież danych, do stylowych saszetek, etui na klucze - a wszystko to wykonane z najwyższej jakości skóry.

Odkryj wszystkie portfele męskie

Samsonite leather business bags

Teczki skórzane Samsonite

Skórzane torby i teczki są zawsze klasyczne i zadziwiają swoim pięknem. Skóra premium, z ktorej są wykonane ma swą naturalną wytrzymałość i tak, jak dobre wino jest tym lepsza, im starsza. Skórzane torby są ponadczasowe i zawsze w dobrym guście. Kierowane zarówno do Pań, jak i Panów - niosą w sobie dziedzictwo Samsonite, wartość i know-how - co powoduje że stają się tak pożądane przez Konsumentów.

Odkryj nasze kolekcje wykonane ze skóry

Lipault

Samsonite wita markę lipault

Modne torby i bagaż

Czy chcesz, by paryski szyk towarzyszył Ci już od następnej podróży? Modne torebki, teczki i bagaż Lipault są idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji. Dla marki Lipault walizka nie jest jedynie przedmiotem, w którym umieszczasz swoje rzeczy – jest ona skoordynowanym kolorystycznie akcesorium! Lipault stworzył francuski projektant Francois Lipovetsky w 2005 roku. Lipault niesie radość z podróżowania.

Poznaj nowe kolekcje na www.lipault.pl i odkryj:

  • Wyraziste modne kolory
  • Ultralekkie modele
  • Luksusowe i wytrzymałe tkaniny

ODKRYJ LIPAULT