• Specjalny zamek TSA z funkcją umożliwiającą zamknięcie za jednym zamachem wszystkich zewnetrznych kieszeni (rozwiązanie oczekujące oczekujące na opatentowanie).Specjalny zamek TSA z funkcją umożliwiającą zamknięcie za jednym zamachem wszystkich zewnetrznych kieszeni (rozwiązanie oczekujące oczekujące na opatentowanie).

    W pełni wyposażone wnętrze ułatwiające sprawną organizację.W pełni wyposażone wnętrze ułatwiające sprawną organizację.

    Kompletny asortyment produktów służących do transportu odzieży, w tym pokrowiec ubraniowy, składana szafa ubraniowa, duża szafa ubraniowa na kołach oraz szafa ubraniowna na kołach w wymiarze kabinowym. Kompletny asortyment produktów służących do transportu odzieży, w tym pokrowiec ubraniowy, składana szafa ubraniowa, duża szafa ubraniowa na kołach oraz szafa ubraniowna na kołach w wymiarze kabinowym.

  • Kolekcja X'Blade ma wieloletnią historię i pozostaje prawdziwym klasykiem od czasu jej wprowadzenia. Dzięki szerokiej gamie modeli i rozbudowanym funkcjom, X'Blade 3.0 jest bardzo charakterystyczną serią. Estetyczny wygląd, okucia w charakterystycznym ksztłcie litery X, oraz sprawna organizacja wnętrza to znaki szczególne tej kolekcji. Nie kolidują one z podstawowymi zaletami, takimi jak wytrzymałość i ochrona. Nowy X'Blade 3.0 oferuje teraz większą pojemność, niż kiedykolwiek wcześniej przy zaskakującej redukcji wagi.

Sortuj wegług

Bagaż podręczny

Kolor

Cena

pokaż wyniki (18 produkty)