• Zaawansowany technicznie design, produkt wykonany z gęsto tkanego materiału z wykończeniami z technicznego poliuretanu.

   Zaawansowany technicznie design, produkt wykonany z gęsto tkanego materiału z wykończeniami z technicznego poliuretanu.

  • Unikalna komora na laptop Smart Fit ™ którą można z łatwością dpoasować do różnych rozmiarów laptopa, a także wiele funkcjonalnych kieszeni wewnątrz, dla lepszej organizacji.

   Unikalna komora na laptop Smart Fit ™ którą można z łatwością dpoasować do różnych rozmiarów laptopa, a także wiele funkcjonalnych kieszeni wewnątrz, dla lepszej organizacji.

  • Nowy system Easy Pass ™- kable przechodzą swobodnie przez poszczególne przedziały w torbie, dzięki czemu możemy ładować przenoszone urządzenia bez konieczności wyciągania ich na zewnątrz.

   Nowy system Easy Pass ™- kable przechodzą swobodnie przez poszczególne przedziały w torbie, dzięki czemu możemy ładować przenoszone urządzenia bez konieczności wyciągania ich na zewnątrz.

Sortuj wegług
pokaż wyniki (3 produkty)

Aerospace

Aerospace to nowa generacja w sektorze ochrony urządzeń elektronicznych w ramach toreb biznesowych, łącząca smukłe, technologiczne linie z zaawansowanymi rozwiązaniami izolującymi, takimi jak odporne na wstrząsy, poliuretanowe nóżki na narożnikach i ochronne wyściełanie w ramach całej obudowy.